مدیرعامل پدیده: عرضه سهام در فرا بورس بهترین شیوه نقدشوندگی است

مدیرعامل پدیده: عرضه سهام در فرا بورس بهترین شیوه نقدشوندگی است

خراسان رضوی– سی و نهمین نشست جنبش عدالت خواهی دانشجویی کشور با حضور مدیر عامل گروه شرکت های پدیده برگزار شد و «ابوالفضل انتظاری» در این نشست به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی پدیده، انتظاری در این جلسه گفت: عرضه سهام پدیده در بازار سرمایه کشور، بهترین شیوه نقد شوندگی و افزایش قیمت معاملاتی سهام است. وی افزود: هم اکنون یکی از خواسته های اصلی سهام داران، ورود شرکت در بازار بورس و اوراق بهادارکشور است، ضمن این که تمام کارشناسی ها و مشاوره ها برای افزایش نقدشوندگی و افزایش قیمت معاملاتی سهام پدیده ترجمان همین خواسته است.

انتظاری در پاسخ به دو سوال سهام داران مبنی بر این که «آیا به پولمان می رسیم؟» و « کی به پولمان خواهیم رسید؟» نیز گفت: خوشبختانه پیش نیازهای ورود به بازار سرمایه کشور فراهم شده است، مصوبات دستگاه‌های حاکمیت هم برای پذیرش در بورس وجود دارد و اکنون مباحث فنی و اجرایی با بورس در حال کارشناسی و تصور این است که تا پیش از پایان سال و در چند ماه آینده می‌توانیم سهام پدیده را در بازار پولی کشور عرضه کنیم و با عرضه سهام در بازارهای فرابورس، امکان نقدشوندگی و افزایش قیمت معاملاتی پدیده فراهم می شود و سهام داران به خواسته واقعی خود خواهند رسید.

وی با اشاره به پیشینه خرید و فروش سهام شرکت در سال های ابتدایی تا کنون گفت: کسانی که در ابتدا و با نرخ های پایین‌سهام خریده اند، با همین قیمت هایی که اکنون در بازار توافقی و سامانه سناپ پدیده انجام می شود، به سود رسیده اند. اما کسانی که در ماه های آخر منتهی به پایان سال ۹۳ و در قیمت‌های بالا سهام خریده اند، با امکان نقل و انتقال و خرید و فروش سهام شرکت توسعه و تخصیص سهام جبرانی و به خصوص با حضور در بازار سرمایه کشور به خواسته و پول خود خواهند رسید.

مدیر عامل پدیده ادامه داد: در سال های قبل از ۱۳۹۳ از چند موسسه مالی و اعتباری تسهیلاتی دریافت کرده اند و همچنین بابت اقلام مورد نیاز و اجرای پروژه ها، بدهکاری به تامین کنندگان و پیمانکاران ایجاد شده است، خوشبختانه امروز میزان بدهی و دارایی شرکت شفاف و تقریباً تمام این موارد تعیین تکلیف شده و کاملا روشن است که با به روز رسانی قیمت کارشناسی دارایی های موجود، میزان دارایی های مجموعه از بدهی ها و تعهد به سهام داران بیشتر است.

سهامدار2

سلام
لطفا گزارش کاملتر را از سایت قدس آنلاین بگذارید:
حقوق مدیر عامل ۱۵ میلیون
حقوق ۴۵۰ کارگر و کارمند بر اساس قانون کار و حدود ۱٫۱ میلیارد


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *