نماینده مشهد: مستندات تضعیف حقوق مردم در پدیده را افشا خواهم کرد

نماینده مشهد: مستندات تضعیف حقوق مردم در پدیده را افشا خواهم کرد

حجت‌الاسلام پژمان‌فر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در واکنش به‌اظهارات استاندار مبنی بر اینکه «دولت حتی ریالی از پدیده پول دریافت نکرده است»؛ گفت: در آینده نزدیک نشست خبری با موضوع پدیده برگزار خواهم کرد و در این نشست مستنداتی که حقوق مردم را در رسیدگی به مسائل پدیده تضعیف کرده است، افشا خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در واکنش به‌اظهارات استاندار مبنی بر اینکه «دولت حتی ریالی از پدیده پول دریافت نکرده است»؛ گفت: در آینده نزدیک نشست خبری با موضوع پدیده برگزار خواهم کرد و در این نشست مستنداتی که حقوق مردم را در رسیدگی به مسائل پدیده تضعیف کرده است، افشا خواهم کرد.

حجت‌الاسلام پژمان‌فر بیان کرد: مستمرا موضوع پدیده را از دستگاه‌های اجرایی پیگیری کردم، ولی متأسفانه کوتاهی‌های جدی از سوی این دستگاه‌ها برای احقاق حقوق سهامداران صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: استانداری خراسان رضوی باتوجه به‌اینکه نخواسته، مسائل سهام‌داران پدیده را حل کند، به‌دنبال فرافکنی و فرار به‌جلو است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم در آینده‌ای نزدیک شاهد افشای اطلاعات واقعی از رسیدگی دولت و استانداری در زمینه پدیده خواهند بود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *