وزیر بهداشت و درمان: با تبدیل پدیده به شهرک سلامت موافق هستم

وزیر بهداشت و درمان: با تبدیل پدیده به شهرک سلامت موافق هستم

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در برنامه رادیو زیارت از حمایت امام جمعه مشهد از تبدیل پروژه پدیده به شهرک سلامت تشکر کرد و افزود: آیت‌الله علم‌الهدی باور دارند که باید برای مردم، مجاوران و زائران امکانات شایسته فراهم شود و تصور من این است که هر مجموعه خدمت‌گذاری، کمترین کاری که می‌تواند برای مردم مشهد و زائرین امام رضا(ع) انجام دهد همین توسعه مراکز خدمات درمانی است و اگر آستان قدس و پدیده به دولت در حوزه سلامت کمک کنند و کمبودهای مشهد جبران شود از ایشان تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام رضا(ع) که متعلق به ۱۰۰ سال پیش و بیمارستان قائم که ۵۵ ساله بوده دو بیمارستان بزرگ مشهد است، ادامه داد: مدتی پیش بیمارستان جدید امام رضا(ع) با ۶۱۰ تخت افتتاح شد و واقعیت این است که این دو بیمارستان از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه‌ای از شهر قرار گرفته‌اند که اصلا به مصلحت شهر نیست، هم از جهت ترافیک شهر و هم اینکه در صورت رخ دادن زلزله یا آتش سوزی امکان دسترسی به این دو بیمارستان وجود ندارد.

قاضی‌زاده اضافه کرد: این دو بیمارستان کمتر از ۵۰۰ متر با هم فاصله دارند در حالی که توزیع بیمارستان‌ها در شهری که طی ۱۰۰ سال گسترش پیدا کرده عادلانه نیست و ان‌شاالله آیت‌الله علم‌الهدی و دوستان دیگر کمک کنند تا این عقب ماندگی جبران شود.

سهامدار2

پول های سهامداران رو بدهید. بعدش هر کار خواستید انجام دهید. ما توی پروژه گردشگری سرمایه گذاری کردیم. اگه میخواستیم می تونستیم بریم سهام یک بیمارستان رو بخریم.
به آقایونی که مسائل شرعی رعایت می کنند می گویم: این پروژه حق الناسه….
حالا هم مشکلی نیست. اول پول سهامدارها رو با تورمی که داشته بدهید بعدش برای پروژه هر تصمیمی خواستید بگیرید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *