آخرین خبرها از پیگیری‌های پذیرش پدیده در بازار سرمایه کشور

آخرین خبرها از پیگیری‌های پذیرش پدیده در بازار سرمایه کشور

با توجه به موضوع مهم پذیرش پدیده در بازار سرمایه کشور و سوالاتی که به طور مکرر سهامدار ها از این موضوع می پرسند، خبرنگار روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، موضوع را از مدیر عامل شرکت توسعه صنعت بین المللی گردشگری پدیده شاندیز جویا شد. دکتر انتظاری در پاسخ به سوال خبرنگار ما گفت: در موضوع توجیه سازمان بورس و فرابورس برای پذیرش پدیده و بازگشایی نماد آن در بازار سرمایه کشور کار فشرده مدیریتی، کارشناسی و رایزنی همه جانبه ای را انجام دادیم و خلاف تصورکارشناسان و ناظران فعال در حوزه بازار سرمایه کشور، خیلی زود نگرش ها را نسبت به پذیرش پدیده تغییر دادیم و اسناد و مدارک پرحجمی را تهیه و تقدیم گروه کارشناسان سازمان بورس کردیم.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده افزود: با همکاری خوب مدیران ارشد و عالی سازمان بورس و فرابورس به طور فوق العاده در خواست ما در هیأت مدیره سازمان مطرح و موافقت کلی آن صادر شد.

دکتر انتظاری با اشاره به پیگیری هایی که متعاقب مصاحبه رئیس سازمان فرابورس و نامه رئیس سازمان بورس درخصوص پذیرش پدیده انجام شده است، گفت: چندین جلسه کارشناسی در شرکت برگزار کردیم. جمع بندی آن در هیئت مدیره شرکت توسعه مطرح گردید و همچنین موضوع در جلسه کمیته اجرایی ستاد تدبیر بررسی و جمع بندی اولیه شد و مقرر است جلسه دیگری کمیته اجرایی و نهایتاً ستاد تدبیر در این موضوع داشته باشد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با توجه به سفری که دیروز به تهران و نشست با مدیران ارشد و عالی بازار سرمایه کشور داشته است، گفت: لازم بود پیش از اینکه جمع بندی را در کمیته اجرایی و ستاد تدبیر داشته باشیم، رایزنی و هم اندیشی را با کارشناسان و مدیران حوزه سرمایه کشور انجام بدهیم. بنابراین مذاکره بسیار خوبی را با آنها انجام دادیم.

انتظاری با توجه به فضای صمیمانه و همکاری مدیران و کارشناسان حوزه سرمایه کشور در خصوص پذیرش پدیده و بازگشایی نماد آن در بازار سرمایه کشور، گفت: در حال حاضر حسن نیّت و همکاری بسیار موثر و مطلوبی را از آن ها شاهد هستیم. نگرش آنها این است که بایستی برای سهامداران گره گشایی لازم صورت بگیرد و ظرفیت و شرایط نقدشوندگی سهام آنها فراهم شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *