انتظاری در پاسخ به انتقادات پژمانفر: دلسوزی خالی کافی نیست!

انتظاری در پاسخ به انتقادات پژمانفر: دلسوزی خالی کافی نیست!

حجت‌‌الاسلام پژمانفر تا کنون پا به پروژه پدیده نگذاشته‌اند! ایشان هیچ‌گاه تلفنی یا حضوری یا حتی کتبی از ما سؤالی نکرده‌اند و در ارتباط با مشکلات پروژه پدیده و توقعات سهام‌داران یا حتی مطالبات‌ خود‌ با ما گفت‌وگو نکرده‌ و حتی از ما برای پاسخ به سؤالاتشان دعوت نکرده‌اند!

شهرآرا آنلاین – مسعود سلطانی – «حجت‌‌الاسلام پژمانفر تا کنون پا به پروژه پدیده نگذاشته‌اند! ایشان هیچ‌گاه تلفنی یا حضوری یا حتی کتبی از ما سؤالی نکرده‌اند و در ارتباط با مشکلات پروژه پدیده و توقعات سهام‌داران یا حتی مطالبات‌ خود‌ با ما گفت‌وگو نکرده‌ و حتی از ما برای پاسخ به سؤالاتشان دعوت نکرده‌اند!» این‌ها جملات ابوالفضل انتظاری، مدیر‌عامل شرکت پدیده، است که از صحبت‌های روز گذشته حجت‌الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد، در نشست خبری گله‌مند است.

روز گذشته پژمانفر در جمع خبرنگاران با طرح این ادعا که هر‌روز بر مشکلات سهام‌داران پدیده افزوده می‌شود گفت: امروز آن کسانی که در معرض آسیب قرار گرفته‌اند و هیچ اقدامی برای حل مشکلات آن‌ها نشده است‌ مردم هستند. او گفته است که سهام‌داران در بلاتکلیفی قرار دارند و ‌فراموش شده‌اند و باید تلاش شود ‌مشکلات آن‌ها حل شود. در پی طرح این مطالب از سوی نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، مدیرعامل شرکت پدیده در گفت‌وگو با شهرآرا گفت: با توجه به مطالبی که آقای پژمانفر درباره شرکت پدیده بیان کرده‌ است، امروز طی نشستی خبری با اصحاب رسانه‌، به مطالب ایشان به طور کامل پاسخ می‌‌‌‌‌‌دهیم.‌

انتظاری افزود: سال‌ گذشته از مجمع نمایندگان استان دعوت کردیم اما پاسخی دریافت نکردیم. وی ادامه داد: چندی پیش نیز در پی تهدید از سوی حجت‌‌‌الاسلام پژمانفر به افشاگری درباره پروژه پدیده، ایشان را به مناظره دعوت کردیم و گفتیم آماده‌ایم تا در جمع مردم، رسانه‌ها یا هرجایی که ایشان می‌گویند مناظره کنیم و پاسخ‌گو باشیم. مدیر‌عامل شرکت پدیده با بیان اینکه دلسوزی تنها کافی نیست افزود: اینکه نماینده مشهد دغدغه سهام‌داران پدیده را دارد خوب است اما صرفِ داشتن دغدغه کافی نیست. کسانی که جایگاهی دارند باید قدمی بردارند.
ورود به بورس تا آخر پاییز

انتظاری درباره آخرین وضعیت شرکت پدیده برای ورود به بورس نیز گفت: ورود به بازار سرمایه آرزوی تمام بنگاه‌های اقتصادی است. شرکت پدیده نیز سال‌هاست که پیگیر ورود به بازار سرمایه است. حتی قبل از بحرانی که برای این مجموعه پیش آمد، مدیران اسبق آن بخشی از راه را برای ورود به بازار سرمایه کشور جلو رفتند، اما نماد پدیده هیچ‌گاه در بازار بورس گشایش نیافت. وی افزود: اکنون باتوجه به کارهای انجام‌شده و شفاف‌سازی اطلاعات مالی شرکت‌های پدیده، شرایط ورود شرکت پدیده به بازار سرمایه کشور فراهم شده است. ٢٠٠٠ صفحه اسناد موردنیاز سازمان بورس را تقدیم‌ آن‌ها کردیم و در نهایت، موافقت اصولی در هیئت مدیره سازمان بورس برای ورود پدیده به بازار بورس دریافت شد. این مسئله ٢ هفته پیش طی نامه رسمی و مصاحبه مطبوعاتی رئیس سازمان فرابورس اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت پدیده ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم نهایتا تا پایان فصل پاییز به طور رسمی وارد بازار سرمایه شویم و پیش از آن، مجمع عمومی سالانه شرکت پدیده برگزار می‌شود. شرکت‌ها و پروژه به نقطه‌ای رسیده‌اند که بعد از ٣ سال، می‌توان راهبری مجموعه را به منتخبانی از سهام‌داران واگذار کرد.

 

اعلام زمان برگزاری مجمع در مهر‌ماه

انتظاری درباره زمان دقیق برگزاری انتخابات هیئت مدیره شرکت پدیده نیز گفت: اکنون مشغول مراحل هماهنگی نهایی با سازمان بورس درباره تخصیص ثبت سهام جبرانی هستیم و باید تعداد سهام‌داران و سهم‌ آن‌ها مشخص شود. بعد از این مراحل مجمع تشکیل می‌شود. پیش‌‌بینی این است که تا پایان مهر بتوانیم تاریخ دقیق تشکیل مجمع را اعلام کنیم. وی ادامه داد: پیش‌بینی‌های کارشناسی حاکی از آن است که سهام پدیده ارزش ذاتی مطلوبی دارد و عرضه آن در بازار سرمایه به نقدشوندگی سهام پدیده با قیمت معاملاتی مطلوب منجر می‌شود. در همین راستا روزهای خوشی برای سهام‌داران در پیش است.

یک سهامداربینوا وبیچاره .

جناب آقای مهندس کاملاً صحیح می فرمایید زیرا جنابعالی زندگی وسرمایه خودرا به حراج نگذاشته اید وسختی مشکلاتی هم الحمدالله ندارید این سرمایه گذار واقعی است که داروندارخودرا برای پیشرفیت پروژه به میدان آورد حالا یک پدیده هزاریک مسئول که هر کدام سخنی را برای دلگرمی سهامدار عنوان می نماید. همه این صحبتها برای سهمامداربیچاره پول نمی شود. من الان نیاز به سرمایه خودم دارم نه فردا این را باید به چه کسی گفت . بیخود نیست که سرمایه های این مملکت به کشورهای حاشیه وجاهای دیگر سرازیر می شود دلیلش عدم اعتماد است .من می خواهم با سرمایه خودم جوانم را که تحصیل کرده است را پشتیبانی کنم حالا مانده ام که نه جامعه می تواند مشکل بیکاری جوان من را حل کند ونه سرمایه ای دارم که بتوانم از او حمایت کنم حال بفرمایید می توان قیمتی روی آن گذاشت .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *