انتظاری: نماینده محترم مجلس (پژمانفر) حتی یک بار هم در یک سال گذشته در پدیده حضور نیافته اند

انتظاری: نماینده محترم مجلس (پژمانفر) حتی یک بار هم در یک سال گذشته در پدیده حضور نیافته اند

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه، ضمن تشریح اقدامات انجام شده در مجموعه شرکت ها و پروژه های پدیده شاندیز و کیش، گفت:
با همین شرایط و شتابی که الان موضوعات پدیده در حوزه اجرا،حقوقی و ارتباطات فیمابین با سازمان بورس جلو می‌رود، مجمع عمومی سالانه سهامداران در شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده حداکثر در آذرماه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص پیشرفتهای حاصله برای ورود به بازار سرمایه کشور افزود: با شتاب خیلی مناسبی کارها در حال پیشرفت است. تاکنون مساعدت خوبی را از مدیران بازار سرمایه کشور شاهد بوده ایم. اقدامات حقوقی و اداری را بایستی انجام دهیم. باید لیست سهامداران تدقیق شود و ثبت رسمی سهام به نام سهامداران صورت گیرد. در هر حال سازمان بورس با پذیرش شرکت توسعه در بازار سرمایه کشور موافقت کرده است و حداکثر در فصل آخر سال شرایط بازگشایی نماد شرکت توسعه با افزایش سرمایه که ضرورتاً ابتدا باید صورت بگیرد، مهیا خواهد شد.

باید توجه به پدیده فراتر از نگرشهای سیاسی باشد

دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: باید توجه به پدیده فراتر از نگرشهای سیاسی باشد و ما نیز از ابتدای حضور در این مجموعه، با نگاهی تخصصی پیش رفتیم.

وی با اشاره به اینکه با آغاز کار در مجموعه پدیده شاندیز از تمامی سمت های سیاسی خود استعفا داده است افزود: جریان های سیاسی کشور می بایست فراتر از نگرش های سیاسی خود به دغدغه سهامداران و حل مسائل مربوط به پدیده ورود یابند.

دکتر انتظاری افزود: اینکه امروز در این جغرافیای زمانی که پدیده شاندیز در آستانه ورود به بازار بزرگ سرمایه کشور است و شرکت به سمت و سوی برگزاری مجمع عمومی سهامداران پیش می رود تا امور مدیریتی را به صاحبان اصلی آن یعنی سهامداران منتقل کند، یک نماینده محترم مردم در مجلس می آید و حرف و سخنی می گوید که محل تأمل دارد.

وی با قدردانی از دکتر بحرینی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت: دکتر بحرینی همواره برای پشتیبانی از مجموعه پدیده شاندیز ، پای کار حاضر بوده است و در تمامی اموری که ما از ایشان خواستیم، ورود یافته اند.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از دکتر بحرینی به عنوان بانی ایجاد اتاق نقل و انتقالات سهام پدیده (otc) یاد کرد و گفت: با پشتیبانی و حمایت ایشان و دیگر دستگاه های اجرایی و مدیران ارشد کشوری توانستیم تسهیلات بانکی را برای پدیده مصوب و اخذ کنیم.

وی گفت: دکتر بحرینی نماینده مردم مشهد و کلات و قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی همواره در کنار و همراه گروه شرکت های پدیده بوده اند.

وی با اشاره به اینکه نماینده محترم مجلس شورای اسلامی که در روزهای اخیر اظهاراتی را در خصوص پدیده مطرح کرده اند، افزود: متاسفانه حتی یک بار هم در یک سال گذشته در پدیده حضور نیافته اند و در خصوص کارهای صورت گرفته در پدیده هیچ دریافت و درخواست اطلاعاتی نداشته اند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *