تشریح آخرین شرایط و وضعیت گروه شرکت های پدیده شاندیز در شورای اداری شهرستان بینالود

تشریح آخرین شرایط و وضعیت گروه شرکت های پدیده شاندیز در شورای اداری شهرستان بینالود

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز دکتر انتظاری در شورای اداری روز سه شنبه ۲۴. ۷ .۱۳۹۷ شهرستان بینالود حضور یافت.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این نشست شورای اداری شهرستان بینالود ضمن ارائه گزارشی از تاریخچه و ابعاد پروژه پدیده شاندیز و پدیده کیش و همچنین ناپایداری های که در این پروژه از سال ۱۳۹۳ حاصل شده است، نسبت به تبیین آخرین وضعیت اجرای پروژه ها، فعالیت های عمرانی، کارکردهای اقتصادی. بازرگانی و گردشگری مجموعه اقدام کرد.

انتظاری ضمن اشاره به مشکلاتی که سهامداران در طی دوره گذار از بحران به رونق پروژه طی کرده‌اند، گفت: سهامداران به لحاظ مادی و معنوی در این سال ها دچار مشکلات زیادی شدند و توقع آنها همیشه گذر سریع تر از این ناپایداری ها و نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام خریداری شده بوده است.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: خوشبختانه شراایط کلی و ظرفیت‌های لازم برای پذیرش پدیده در بازار سرمایه کشور فراهم شده است و امید می‌رود در قالب عرضه سهام در فرابورس، سهامداران به خواسته به حق خود برسند.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز ضمن تشکر از همراهی ها و همکاری های دستگاه های مختلف برای حل مسائل و مشکلات مجموعه پدیده و با اشاره به اینکه گره های اصلی از پروژه باز شده و مشکلات اساسی آن حل شده است، افرود: در تکاپوی فراهم آوردن شرایط تشکیل مجمع عمومی سالانه سهامداران هستیم تا از این به بعد راهبری مجموعه به خود سهامداران و منتخبین آنها سپرده شود و البته بایستی دستگاه حاکمیت حمایت‌های های لازم را از پروژه کماکان داشته باشد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *