آغاز بارگذاری اطلاعات گروه شرکت های پدیده شاندیز در سایت کدال بورس

آغاز بارگذاری اطلاعات گروه شرکت های پدیده شاندیز در سایت کدال بورس

مدیر مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز خبرداد: حسابرسی های گروه شرکت های پدیده از سال ۱۳۹۳ تا پایان سال ۹۶ تماما انجام شده و گزارش حسابرسی تلفیقی شرکت توسعه نیز دریافت شده است.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، علیرضا شریفیان گفت: اقدامات نهایی و تشکیل مجامع شرکت های اقماری از بابت حسابرسی سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ نیز صورت گرفته است و تمامی مجامع مربوط به شرکت های زیر مجموعه شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز برگزار شده است.

مدیر مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز با اشاره به نهایی شدن گزارش حسابرسی سال ۱۳۹۶ نیز گفت: شرکت ها و موسسات زیر مجموعه گروه شرکت های پدیده که شامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، شرکت پدیده پارسیان توس، شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش، موسسه پشتیبانی سهام، شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش، شرکت تامین و توزیع کالاهای پدیده شاندیز، شرکت آریا دوام ساز شرق، شرکت آریا بتن، شرکت بانی راه و موسسه ورزشی پدیده طلایی خراسان می باشد، تماما حسابرسی آنها انجام شده و گزارش نهایی دریافت شده است.

شریفیان در خصوص حسابرسی شرکت مادر و هلدینگ گروه شرکت های پدیده نیز گفت: حسابرسی های این شرکت نیز به اتمام رسیده و گزارش نهایی تلفیقی از حسابرس دریافت شد.

مدیر مالی شرکت توسعه اعلام کرد: با توجه به تخصیص نماد جدید گتوشا برای شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده (سهام عام) و کسب مجوز بارگذاری اطلاعات و صورت های مالی حسابرسی شده شرکت مذکور، در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ صورت های مالی حسابرسی شده سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ در سامانه کدال به آدرس www.codal.ir بارگذاری شده است.

شریفیان گفت: پس از صورت های مالی سال ۱۳۹۳، صورت های مالی حسابرسی شده سال مالی ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ نیز از طریق سامانه کدال جهت تایید حسابرس مستقل شرکت در اختیار ایشان قرار گرفته است که انشاا… در چند روز آینده، پس از تایید حسابرس و کارشناس بورس جهت استفاده عموم بر روی سامانه جامع اطلاع رسانی سازمان بورس و اوراق بهادار قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص بارگذاری اطلاعات مالی مربوط به سال ۱۳۹۶ در سامانه کدال خاطر نشان کرد: پس از بارگذاری صورت های مالی ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ ، بارگذاری اطلاعات مالی ۱۳۹۶ در سامانه کدال صورت می پذیرد و سهامداران و مخاطبان می توانند تمامی اطلاعات مربوط به صورت های مالی تلفیقی به همراه گزارش حسابرس و یادداشت های همراه را از طریق ورود به سامانه کدال مشاهده و برای ارزیابی و بررسی دقیق تر دریافت نمایند.

وی گفت: در حال حاضر نماد پدیده در این سامانه تحت عنوان “گتوشا” ثبت شده است که مخفف گردشگری توسعه و شاندیز می باشد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *