جلسه هیئت مدیره موسسه سهام پدیده برگزار شد

جلسه هیئت مدیره موسسه سهام پدیده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در این جلسه گزارش نقل و انتقالات سهام گزارش شد و بازار خرید و فروش سهام ابنیه تحلیل گردید

در این نشست و در جهت رونق بخشی به نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، مقرر شد نسبت به تعرفه صفر خدمات نقل و انتقال سهام برای کسانی که خرید های مستمر و عمده سهم دارند، اقدام مساعد انجام گیرد.

همچنین هیئت مدیره در راستای امکان فروش و نقل انتقال سهامداران جزء، به افرادی که به شکل مستمر و سازمان یافته نسبت به خرید سهام اقدام کنند، تکلیف کرد که خرید از سهامداران جز در اولویت قرار بگیرد تا بتوانند از تعرفه صفر خدمات نقل انتقال معاف باشند.

با توجه به اینکه هر یک از سهامداران در جهت فعالیت و عرضه سهام خود در بازار سرمایه کشور لزوماً بایستی دارای کُد سهامداری باشند، حسب گزارش موسسه پشتیبانی سهام برای کلیه سهامداران کُد سهامداری دریافت شده است و تعداد محدودی از اتباع خارجی دارای سهم فاقد کُد سهامداری هستند که مقرر شد حسب هماهنگی با سازمان بورس و با ارسال لیست نهایی پیگیری لازم انجام گیرد.

در این جلسه مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گزارشی از تماس و مذاکره دیروز خود با مدیر عالی شرکت فرابورس ایران را در خصوص طی مراحل قانونی پذیرش و درج نماد پدیده ارائه نمود.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در پایان این نشست هیئت مدیره و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت : منتظر امضای رسمی صورتجلسه ستاد تدبیر و نامه دادستان محترم مرکز استان در پاسخ به مکاتبه سازمان بورس می باشیم که حسب پیگیری و اطلاع از استانداری، طی روزهای آینده آماده و نهایی و برای آنها ارسال می شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *