ماجرای درخواست یک شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در پدیده شاندیز چیست؟

ماجرای درخواست یک شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در پدیده شاندیز چیست؟

روزنامه قدس  – رسائى فر -مسائل مربوط به شرکت پدیده در سال هاى اخیر هم سهامداران این شرکت و هم به نوعى مسئولان استانى و کشورى را درگیر خود نموده است، اما با این شرایط هنوز اتفاق قابل توجهى که به استناد به آن بشود به بهبود شرایط امید داشت رخ نداده است.دیروز مطلع شدیم شرکتی با نام تجاری KBT که ماهیتی خارجی دارد درخواستى مبنى بر مشارکت در فرایند شرکت پدیده شاندیز داشته است. نماینده این شرکت در ایران درخواست خود را به حجت الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شوراى اسلامى براى پیگیرى موضوع داده که در این درخواست عنوان شده است شرکت مذکور آورده اى ۱۵ هزار میلیارد تومانى به شرکت پدیده خواهد داشت تا با این پول تمام مطالبات سهامداران شرکت پرداخت شود و این شرکت خارجى در واقع جاى همه طلبکاران را در شرکت پدیده شاندیز بگیرد.


‫در خصوص این موضوع با حجت الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تماس گرفتیم تا از چند و چون ماجرا آگاه شویم.

وی با اشاره به این مطلب که فقط از طرف نماینده شرکت KBT با من مکاتبه شده است و من با این شرکت هیچ ارتباطی ندارم و نداشته‌ام، اظهار داشت: همان طور که عنوان شد من در حد درخواستی که نماینده این شرکت به من داده این شرکت را می‌شناسم و به صحت و توانمندی آن اشرافی ندارم.

وی اضافه کرد: برای همین بود که این درخواست را عینا همان طور که برای من آورده شده برای دادستانی فرستادم تا همه چیز روال قانونی و با شرایط و ضوابط خاص خودش دنبال شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *