معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی: پدیده باید به بهره برداری برسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی: پدیده باید به بهره برداری برسد

مهندس مهدی زندیه وکیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از شهر رویایی پدیده گفت: ابر پروژه گردشگری پدیده با توجه به سرمایه گذاری کلانی که در پروژه صورت گرفته است، باید به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس زندیه وکیلی که به همراه ۳۳ نفر از شهرداران استان مرکزی از شهر رویایی پدیده بازدید کردند، افزود: آگاهی از روند و اجرای عملیات عمرانی پروژه های مختلف در کشور به اجرای برنامه ها و پروژه های ما در شهرها کمک شایانی خواهد داشت.

وی از آغاز مجدد عملیات عمرانی در شهر رویایی پدیده اظهار خرسندی کرد و گفت: آغاز دوباره عملیات عمرانی در پدیده کار بسیار سختی بود که خوشبختانه این امر محقق شده است و از نزدیک با بازدید از این پروژه شاهد هستیم که پروژه های آن به صورت فازبندی آماده بهره برداری خواهد شد.

مهندس زندیه وکیلی ادامه داد: امروز در این دیدار راهکارهایی نیز برای افزایش پاخور مجموعه را ارائه کردیم و امیدواریم که در آینده ای نزدیک رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این پروژه به عنوان یکی از ابر پروژه های گردشگری کشور و منطقه را شاهد باشیم.

وی با اشاره به پروژه گردشگری ایرانیان لند در استان مرکزی خاطر نشان کرد: این پروژه گردشگری با بهره گیری از ۲۴ مشاور خارجی و در زمین اهدایی دولت اجرایی شده است و شامل پیست کارتینگ🏎، پیست ماشین سواری فرمول یک و دو و سوارکاری و پارکینگ است.

دکتر انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده نیز در این بازدید ضمن خیر مقدم به معاون استاندار و شهرداران شهرهای استان مرکزی گفت: برند پدیده با تکیه بر صبر و شکیبایی سهامداران خود و حمایت دستگاه‌های حاکمیت توانسته است بار دیگر حرکت رو به رشد خود را آغاز کند.

سهامدار2

موافقت استانداری خراسان رضوی با انتقال تیم فوتبال پدیده خراسان به بخش خصوصی
خبر را در سایت تابناک رضوی گذاشته
انگار دارند یه تیم دولتی واگذار می کنند ….


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *