برگزاری جلسه هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده

برگزاری جلسه هفتگی شورای اداری گروه شرکتهای پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده ، نشست هفتگی شورای اداری با حضور مدیران سطوح مختلف شرکت های اقماری و هلدینگ پدیده برگزار شد.

در این نشست مدیران حقوقی، فناوری، موسسه پشتیبانی سهام، فرهنگی، هنری و گردشگری، بهره برداری و فروش، مدیرعامل شرکت پدیده کیش از حوزه فعالیتی خود گزارش‌هایی را ارائه نمودند.

همچنین مصوبات نشست گذشته شورای اداری مورد پیگیری قرار گرفت.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در این نشست ضمن جمع‌بندی از فعالیت‌هایی که در مجموعه انجام شده و کارهایی که در دست اقدام می باشد، در خصوص تاخیر در ثبت رسمی نهایی سهام جبرانی که می تواند مقدمه تشکیل مجمع عمومی سهامداران گردد،توضیحاتی را ارائه کرد و افزود: اگر چه بررسی‌ها و مذاکرات سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در خصوص درخواست استانداری و ستاد تدبیر برای ثبت رسمی سهام جبرانی و پذیرش پدیده در بازار سرمایه کشور رو به جلو می باشد، اما تاخیر آنها خارج از توقع شرکت و سهامداران است.

دکتر ابوالفضل انتظاری با اشاره به انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی گفت: سوابق کاری و مدیریتی آقای رزم حسینی آشنایی و اشراف به مسائل اقتصادی توسعه‌ای است و خوشبختانه رویکرد ایشان برای مدیریت عالی در استان اقتصاد توسعه ای می باشد و از این جهت فرصت مغتنمی برای پروژه بزرگ سرمایه گذاری مردمی پدیده حاصل شده است.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: در اولین فرصت و ضمن ملاقات و نشستی با استاندار جدید، گزارش کاملی از اقدامات، فعالیت ها، دستاورد ها و همچنین نیازها و اقدامات عاجلی که باید در مجموعه و برای سهامداران صورت بگیرد، به ایشان ارائه خواهد شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *