دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با استاندار خراسان رضوی

دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با استاندار خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، دکتر انتظاری مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده در پایان این نشست و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: این ملاقات در یک فضای صمیمی و کاملاً کارشناسی و حسب هماهنگی و برنامه ریزی قبلی برگزار شد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: روی نقشه های دو سایت پلن شاندیز و کیش مختصات پروژه ها، پیشرفت های فیزیکی، ظرفیت های بهره برداری و مجموعه‌هایی که بایستی تکمیل و ساخته شود، برای آقای استاندار کاملاً تشریح شد.

انتظاری با اشاره به مباحث حقوقی، مالی و سهامداری گفت: به زبان عدد و رقم شرایط کمی و کیفی پروژه، طبقه بندی‌های سهامداران به لحاظ سرمایه گذاری و آورده به مجموعه و تعهدات مالی که شرکت بالقوه و بالفعل دارد، به صورت مبسوط گزارش شد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت: این ملاقات با حضور معاونت اقتصادی و همچنین مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رئیس هیئت مدیره هلدینگ پدیده در خدمت آقای استاندار برگزار گردید و ایشان با حوصله و اختصاص وقت مستوفی مطالب را استماع و سوالات خود را مطرح و پاسخ های لازم را دریافت نمودند.

انتظاری افزود: موضوع از سوی استاندار با رویکرد ضرورت سرعت بیشتر در ساماندهی مجموعه پدیده و پاسخگویی به سهامداران و با بهره گیری از ظرفیت و فرصت های ملی جمع بندی شد و مقرر گردید در همین چارچوب گزارش مستندی تهیه تا پس از طرح در ستاد تدبیر استان از طریق وزارت کشور و در هماهنگی با سایر دستگاه‌های دولتی و قضایی، اقدامات و پیگیری های عاجل انجام گیرد.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده در پایان افزود: خوشبختانه موضوع پدیده جزء اولویت‌های پیگیری آقای استاندار قرار گرفته است و موضوع حسب پیگیری‌هایی که شرکت به عمل آورد، در نشست نمایندگان محترم و همچنین نشست سرپرست وقت استانداری با آقای استاندار مورد بحث و تاکید قرار گرفته است و حتی موضوع پدیده و سهامداران آن،در برنامه تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید نیز از سوی سخنرانان مورد توجه و تأکید بود.

انتظاری با اشاره به طولانی شدن دوره انتقال از بروز بحران تا کنون گفت: از سوی ستاد تدبیر و دستگاه حاکمیت، اقدامات مثبت زیادی در این مدت انجام گرفته است، اما هنوز سهامداران به خواسته کامل و اصلی خود که نقدشوندگی و قیمت معاملاتی سهام هست، نرسیده اند و بایستی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های ملی برای تکمیل این فرآیند حداکثر استفاده به عمل آید و به طور ویژه به پروژه و سهامداران کمک شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *