بازدید مدیران ارشد بانک صادرات ایران از شهر رؤیایی پدیده و پروژه‌های عمرانی

 بازدید مدیران ارشد بانک صادرات ایران از شهر رؤیایی پدیده و پروژه‌های عمرانی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، مدیران ارشد بانک صادرات ایران در معیت رئیس بانک صادرات استان از شاپینگ مال، هایپرمارکت، پاتیناژ، خیابان سنگ فرش و همچنین پروژه های عمرانی ساخت و تکمیل فاز ۱۱ تا ۱۹ مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید و آپارتمان های میان مرتبه بازدید و از نزدیک شرایط بهره برداری و ساخت و تکمیل و پیشرفت پروژه ها را مشاهده نمودند.

در این بازدید مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، جزئیات پیشرفته فیزیکی پروژه‌ها را برای بازدیدکنندگان تشریح کرد.

در پایان این بازدید مدیران بانک صادرات با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده دیدار و ملاقات نمودند.

دکتر ابوالفضل انتظاری در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از کنسرسیوم بانکی و از بانک صادرات به عنوان بانک عامل، گفت: گشایش خط اعتباری کنسرسیوم بانکی باعث زنده شدن یک پروژه سرمایه گذاری مردمی، ایجاد ارزش افزوده، از بین رفتن عدم النفع و استهلاک مستمر پروژه و همچنین باعث امیدواری برای سهامداران و پیش خرید کنندگان از واحدهای تجاری و اقامتی شده است.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به اهمیت و ضرورت سرعت بیشتر در تکمیل و ساخت پروژه های مشمول خط اعتباری کنسرسیوم افزود: باید فرآیند بررسی صورت وضعیت ها و تخصیص اعتبار به پیمانکاران مهندسی مجدد شود. زیرا تخصیص به موقع از افزایش هزینه‌های تورمی پروژه جلوگیری می‌کند و انگیزه پیمانکاران را برای سرعت دادن به کار افزایش خواهد داد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *