رسولیان: پدیده یک مجتمع گردشگری منحصر به فرد در کشور است

رسولیان: پدیده یک مجتمع گردشگری منحصر به فرد در کشور است

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از غرفه گروه شرکت های پدیده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران در تهران گفت: تلاش همکاران استان برای معرفی جاذبه های منحصر به فرد استان و کشور در این نمایشگاه، ارزنده و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس علی رسولیان افزود: کشورهای مختلفی از اقصی نقاط جهان در این نمایشگاه حضور دارند و خوشحالم ازینکه گروه شرکت های پدیده به عنوان یک مجموعه گردشگری منحصر به فرد در شاندیز و کیش، در این نمایشگاه حضور یافته است.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت های گروه شرکت های پدیده و برپایی جلسات مختلفی با مسوولان کشوری برای رسیدن به اهداف اصلی این شرکت و انتفاع سهامداران قابل توجه و بسیار بوده است. استاندار محترم نیز تاکنون با وقت گذاری در این موضوع و پیگیری های مجدانه و مکرر خود، در تلاش هستند تا به زودی سهامداران به منافع خودشان دست یابند.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با راه اندازی تمامی بخش های پدیده در مجتمع گردشگری شاندیز و کیش، قطعا پدیده به عنوان یکی از ظرفیت های اصلی کشور و استان در سطح بین المللی مطرح می شود و می توان از آن برای توسعه و گسترش و ثبات اقتصادی منطقه بهره گرفت.

رسولیان در ادامه سخنانش از پدیده به عنوان مجموعه ای گردشگری و یک پروژه بزرگ سرمایه گذاری یاد کرد و تصریح کرد: پدیده باید با حضور در نمایشگاه هایی که دارای هویت و جایگاه ویژه در میان فعالان اقتصادی و گردشگری و سرمایه گذاری است، حضور یابد و ظرفیت های خور را به سرمایه گذاران و مردم جهان معرفی نماید.

گروه شرکت های پدیده در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن ۴۱ پذیرای شما هستیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *