نامه پژمان‌فر به سران قوا در خصوص وضعیت سهامداران پدیده شاندیز

نامه پژمان‌فر به سران قوا در خصوص وضعیت سهامداران پدیده شاندیز

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی طی ارسال نامه‌ای به سران قوا کشور برای حل مشکلات سهامداران پدیده خواستار انجام اقدامات مقتضی و رفع مشکلات سهامداران شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با صدور نامه‌ای به سران قوا کشور برای حل مشکلات سهامداران پدیده خواستار انجام اقدامات مقتضی و رفع مشکلات سهامداران شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

احتراماً چنانچه استحضار دارید شرکت پدیده شاندیز بیش از ۴ سال است که دچار بحران شده و سرمایه‌گذاران و سهامداران که اکثراً سرمایه خرد و اندوخته چندین سال زندگی خود را به خرید سهام این شرکت اختصاص داده‌اند، دچار زیان‌های مالی و فشارهای متعدد روانی شده‌اند، در این بین بدقولی‌های مکرر مسؤولان در پیگیری و حل مشکلات و ارائه گزارشات متعدد ضد و نقیض، عدم پاسخگویی واضح و شفاف به سهامداران، فشار و نارضایتی مضاعفی را به ایشان تحمیل کرده است.

گفتنی است در این مدت نه تنها موضوع لاینحل مانده بلکه پیچیده‌تر شده است و در شرایط نامناسب اقتصادی فعلی که تورم افسار گسیخته، به‌خصوص قشر متوسط به پایین جامعه را به‌شدت آزار می‌دهد، اکثر سهامداران طی مراجعات حضوری و تلفنی به دفتر اینجانب ابراز گله‌مندی و شکایت تشدید دارند و احساس می‌کنند مورد ظلم قرار گرفته و کسی نیز پاسخگو ایشان نیست.

لذا شایسته است با هماهنگی و همدلی روسای دو قوه دیگر و سایر مراجع مرتبط با موضوع، در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تدابیر موثری برای حل مشکلات ایشان اتخاذ گردد و گزارش روشن و شفافی از وضعیت فعلی و روند پیگیری‌های قبلی به سهامداران شرکت مذکور ارائه گردد تا ضمن دلگرمی ایشان، اندک فشارهای روحی و روانی وارد شده کاسته و زمینه‌ساز احقاق حقوق مادی و معنوی سهامداران در اسرع وقت گردد.

 نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *