نشست هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده برگزار شد

نشست هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در این نشست مدیرعامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده گزارشی را از آخرین روند پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی و همچنین جریان امور در فعالیت های اقتصادی و امورات جاری گروه شرکتهای پدیده ارائه کرد.

دکتر انتظاری با اشاره به خواسته به حق سهامداران در ثبت افزایش سرمایه در شرکت ابنیه و ساختمان پدیده گفت: رایزنی‌های فشرده و مثبتی با مقام قضایی و استانداری در جهت امکان ثبت رسمی افزایش سرمایه ۴۰ درصدی مصوب مجمع شرکت ابنیه و ساختمان پدیده و بدون آگهی ماده ۱۶۹ قانون تجارت انجام شده و امیدوار هستیم به زودی و قبل از پایان مهلت قانونی این ثبت افزایش سرمایه صورت گیرد.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به برگزاری برنامه‌های جشن و گردشگری در مجموعه پدیده افزود: براساس مطالعات، مشاوره ها و کارشناسی ها و برای اینکه اعتبار پدیده بازگردد و پیام راه اندازی و رونق مجدد پدیده به افکار عمومی ارسال گردد و پاخوره بیشتری در مجموعه ایجاد شود، در کنار تمام فعالیت ها و اقدامات حقوقی، مالی و اجرایی ؛ برنامه برگزاری جشن ها و تورهای گردشگری توصیه شده است و به تناوب این برنامه‌ها اجرا می گردد و در همین راستا جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر برگزار خواهد شد.

دکتر انتظاری با اشاره به ضرورت اجتناب ناپذیر ثبت رسمی سهام جبرانی و گشایش نماد پدیده در بازار سرمایه کشور گفت: دور جدیدی از پیگیری‌ها را به استنادات حقوقی که فراهم شده ،آغاز کرده ایم.

در این نشست هیئت مدیره چندین پیشنهاد مطرح برای انتظام بیشتر امور، کنسرسیوم بانکی برای ساخت و تکمیل آپارتمان های میان مرتبه و تجاری های فاز ۱۱ تا ۱۹ را بررسی و مصوب نمود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *