Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

وبسایت اطلاع رسانی پدیده شاندیز

اخبار پروژه ها و سهام شرکت پدیده شاندیز (پدیده کیش، پدیده مشهد و …)

نماینده طرقبه: مشکل پدیده پیچیده شده/ وزیر کشور درباره عدم رسیدگی به این پرونده توضیح دهد

نماینده طرقبه: مشکل پدیده پیچیده شده/ وزیر کشور درباره عدم رسیدگی به این پرونده توضیح دهد

الف – نماینده مردم طرقبه گفت: وزیر کشور و معاون وی درباره نحوه رسیدگی‌هایشان به پرونده پدیده شاندیز توضیحات قانع کننده ای به مردم ارائه دهند.

محمد دهقانی نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز و انفعال وزارت کشور در رسیدگی به این امر، اظهار کرد: ما هفته پیش از استاندار تقاضا کردیم که شخصا به پرونده پدیده شاندیز ورود  کند.

وی افزود: استاندار قبلی این موضوع را به معاونان خود ارجاع داد و به این ترتیب افراد درجه یک استانداری اقدامی در راستای حل این مشکل انجام ندادند.

دهقانی تصریح کرد: به نظر می‌رسد که اکنون مشکل پرونده پدیده شاندیز پیچیده تر شده و وزارت کشور باید حل این مساله را به صورت کلی به استاندار واگذار کرده و دخالتی نکند.

نماینده مردم طرقبه و چناران ادامه داد: بهتر است این موضوع با پیگیری استانداری از حالت قضائی خارج شود و افراد کاردان حل این مشکل را دست بگیرند.

دهقانی گفت: وزیر کشور و معاونان آقای دین پرست که مسئولیت رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز را بر عهده داشته باید توضیحات قانع کننده ای به مردم ارائه دهند که در این چند سال دقیقا برای حل این مشکل چه اقداماتی را انجام داده‌اند.

وی بیان کرد: وزارت کشور سرنوشت چند ده هزار نفر را به دست خود گرفته و در این مدت نیز کار مناسبی را برای حل این مشکل انجام نداده است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *