انتظاری: تا این مرحله هیچ درخواست رسمی سرمایه گذاری در پدیده نداشتیم/ هنوز اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد مشخص نیست

انتظاری: تا این مرحله هیچ درخواست رسمی سرمایه گذاری در پدیده نداشتیم/ هنوز اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد مشخص نیست

مدیرعامل پدیده در خصوص اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان رئیس جمهور به سهامداران این شرکت گفت: هنوز اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد مشخص نیست.

انتظاری؛ مدیرعامل پدیده در خصوص اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان رئیس جمهور به سهامداران این شرکت در گفت وگو با خبر فردا اظهار داشت: پیگیری ها و جلسات برای اختصاص این مبلغ ادامه داد و دو روز گذشته نیز استاندار و وزیر اقتصاد به همراه معاون رئیس جمهور نشستی در این رابطه داشتند.

وی افزود:در این جلسه بنا شد تا زمانی که موضوع نهایی نشده و تصمیمی اجرایی اتخاذ نشده است اطلاع رسانی اتفاق نیفتد.

انتظاری تصریح کرد:در آذرماه بنابرپیگیری های پدیده از استانداری نامه ای به رئیس جمهور برای کمک به سهام داران پدیده به خصوص افرادی که در شرایط بحران فعلی دچار مشکل شوند، ارسال شد.

وی افزود:رئیس جمهور نیز در خوانش این نامه گفتند”بررسی شود”. رئیس دفتر ایشان این پی نوشت را به معاونت اقتصادی یعنی آقای نهاوندیان فرستاد.

مدیرعامل پدید خاطرنشان کرد:موضوع در همین پروسه در حال انجام بود که جناب آقای پژمان فر در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ نامه ای به روسای قوا و رئیس جمهور به منظور درخواست کمک ارسال کرد.

وی عنوان کرد:دفتر ریاست جمهوری این نامه را به اقای نهاوندیان و پی نوشتی از نامه برای اقای پژمان فر ارسال کرد، ایشان هم برای اینکه امیدی در بین سهامداران ایجاد کند مسئله را در پیج شان اطلاع رسانی کردند.

وی افزود:البته این نامه محرمانه بود و باید مراعات می شد و اطلاع رسانی نمی شد.تا امروز هم هنوز هیچ گونه ابلاغ رسمی و تصمیم اجرایی در این خصوص نداشتیم.

انتظاری گفت:خواست ما از دولت این است که همانطور که به موسسات کمک شد منابع بلاعوض و یا تسهیلات ارزان قیمت و بلند مدت در اختیار ما قرار دهد.

انتظاری در پاسخ به این سوال که آیا موسسه ملل قصد خرید یا سرمایه گذاری در پدیده را داشته است گفت: این نوع خبرها زیاد است و در سه چهار سال اخیر فراوان شنیده ایم.

وی بیان کرد:هر زمان کسی درخواست رسمی و پیشنهادمشخصی داشته باشد اط نظر ما قابل اطلاع رسانی است.این نوع شنیده ها و پیشنهادات غیر از این که امید کاذب ایجاد کند و پیامدمنفی داشته باشد حاصل دیگری برای ما ندارد و تا این مرحله هیچ درخواست رسمی از هیچ کس نداشتیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *