بازدید گروه کارشناسی دکتر وادی زاده از مجموعه ی شهر رؤیایی پدیده

بازدید گروه کارشناسی دکتر وادی زاده از مجموعه ی شهر رؤیایی پدیده

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، دکتر وادی‌زاده و گروه همراه امروز از شهر رویایی پدیده در حوزه های مختلف بهره برداری و پروژه های در دست تکمیل و ساخت بازدید نمودند.

دکتر وادی زاده در ملاقات با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده، گزارشی را از فرایند کارشناسی قبلی خود که در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ از مجموعه پدیده انجام داده است، ارائه کرد.

در این ملاقات دکتر انتظاری ضمن تشکر از زحمات گذشته دکتر وادی زاده و همکارانش در خصوص کارشناسی های انجام شده در مجموعه پدیده، گفت: این سرمایه گذاری با پول مردم انجام شده است. مردم حقوق مسلًمی را در این پروژه دارند. هرکس در جایگاه و موقعیت تخصصی و مسئولیتی خویش بایستی صیانت از این حقوق مردمی داشته باشد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود:دو کارشناسی جداگانه مورد نیازمان هست. اولویت اول کارشناسی محدود برای حل ماده ۱۴۱ شرکتهای: ابنیه و ساختمان، پدیده کیش و پدیده پارسیان است که خوشبختانه کارش را همکاران شما شروع کرده اند و در مراحل نهایی است.

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با اشاره به اینکه پس از کارشناسی قبلی شما، مجوز های ساخت و ساز، تغییر کاربری، تراکم و همچنین امتیازات زیرساختی تامین آب، برق و گاز انجام گرفته است و پروژه پس از یک دوره توقف کامل، در شرایط فعالیت در حوزه تجاری و گردشگری و همچنین تکمیل و ساخت پروژه های باقیمانده قرار گرفته است. بنابراین علاوه بر افزایش های تورمی سالانه، یقیناً ارزش های افزوده جدیدی حاصل شده است که در شرایط متناسبی که امکان بهره برداری از این ظرفیت و فرصت برای پشتوانه قیمت سهام لازم خواهد آمد، ای بسا کارشناسی همه جانبه‌ی دیگری را بایستی انجام داد.

دکتر وادی زاده و همکارانش با توجه به ظرفیت ها و فرصت های بالقوه و بالفعل این پروژه اظهار داشتند: در شهر رؤیایی پدیده مجموعه‌ای از خدمات تعریف شده است که هر یک از اینها نسبت به دیگری هم افزایی دارد و بنابراین شرایط مطلوب تری نسبت به سایر پروژه‌های مشابه دارد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *