بررسی پرونده پدیده در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا

بررسی پرونده پدیده در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در آخرین جلسه شورای اداری استان در سال ۹۷ که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، به آخرین اقدامات انجام گرفته برای تعیین تکلیف پرونده پدیده شاندیز اشاره کرد و گفت: از روزی که مسئولیت استانداری خراسان رضوی را پذیرفتم تا به امروز ۱۱ جلسه با موضوع پدیده برگزار کرده ایم که از این تعداد، ۴ جلسه با وزیر اقتصاد و ۲ جلسه هم با اعضای شورای تامین بوده است.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: اخیرا هم جلسه ای با حضور اعضای دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا متشکل از معاون اقتصادی رئیس جمهور، معاون اول قوه قضائیه و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار و تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی با بیان اینکه هدف ما حفظ حقوق سهامداران مردمی است، تاکید کرد: دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اعلام آمادگی کرده است که در صورت ارائه پیشنهادی مشخص از سوی وزیر اقتصاد، موضوع تعیین تکلیف پرونده پدیده در یکی از جلسات این شورا بررسی شود.

رزم حسینی اظهار کرد: یکی از الزامات به نتیجه رسیدن برنامه ریزی ها و رفع مشکل سهامداران، صدور دستور قضایی است که در این رابطه هماهنگی خوبی بین مدیریت استانی و دستگاه قضایی وجود دارد و تلاش بر این است که هر چه سریعتر دادگاه رسیدگی به پرونده پدیده برگزار شود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *