انتظاری: سال ۹۸ سال سهامداران پدیده است

انتظاری: سال 98 سال سهامداران پدیده است

خراسان رضوی – مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: سال ۱۳۹۸ سال سهام داران پدیده است و یقینا سهام داران پدیده باید به خواسته های به حق خود نزدیک شوند و به آن برسند.

به گزارش روابط عمومی پدیده، انتظاری در نخستین جلسه شورای مدیران این شرکت با اشاره به جلسات زنجیره ای و متناوبی که با وزیر اقتصاد و دارایی در پایان سال گذشته برگزار شد، افزود: تفاهمات خوبی هم به عمل آمد و حاصل کار برای ریاست جمهوری گردش کار شده است و بعید نیست که موضوع در جلسه سران سه قوه نیز مطرح شود و ظاهراً استاندار خراسان رضوی نیز موضوع را در ملاقات با مدیران ارشد و عالی نظام و در سفر نوروزی آن ها به مشهد نیز پیگیر بوده است.

وی ادامه داد: ما به عنوان مدیران و راهبران مجموعه پدیده و به نیابت از سهام داران به طور جدی و روزانه موضوع را از مجاری مربوط پیگیریم. اکنون باید تصمیم قاطع و عاجلی در سطوح ارشد و عالی اقتصادی برای سهام داران و پروژه گرفته شود و حسب اعلام دادستان  عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی، احتمالاً به زودی تعیین تکلیف قضایی پرونده نیز با تشکیل دادگاه و رسیدگی لازم انجام می شود.

رسول خلیلی

باسلام خدمت آقای انتظاری یه درخواستی داشتم ازتون.لطفا وعده الکی به سهامداران ندید تازمانی که تکلیف سهامداران مشخص نشده به کسانی که در صدر پدیده هستن به هیچ عنوان هیچ حقوقی پرداخت نشود واین تبلیغات بیهوده هیچ فایده ای به حال سهامداران نمی‌کنند ای کاش شما هم یکی از مال‌باختگان بودید که به عمق فاجعه پی میبردید .این وعده های سر خرمن فقط نمک بر زخم سهامداران هست وبس…و سلام………..

حمید سالاری

با سلام الان که پدیده املاک زیادی داشته که کامل یا نیمه کامل قیمتش چند برابر شده چرا به فروش یا مزایده نمیگذارید که حق و پول سهامداران رو زنده کنید با توجه به افزایش قیمت املاک مطمئنآ پول سرشاری باید عاید سهامداران بشه ممنون


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *