سهامداران شرکت پدیده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

سهامداران شرکت پدیده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

ایرنا– حدود ۱۵۰ نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز روز پنجشنبه با مراجعه به استانداری خراسان رضوی خواستار تعیین تکلیف وضعیت سهام و مطالبات خود شدند.

به گزارش ایرنا، این افراد در نمازخانه استانداری با حضور مدیرکل حوزه استاندار به طرح مشکلات خود پرداختند.

مدیر کل حوزه استاندار در جمع آنان گفت: پرونده شرکت پدیده بسیار پیچیده است و در یک یا ۲ جلسه قابل رفع نیست که اگر اینطور بود مشکل این شرکت پیش از این حل شده بود لذا از ما نیز نخواهید یکی دو ماهه موضوع را جمع کنیم.

محمد حسین صالحی افزود: استاندار خراسان رضوی فرد اقتصادی است و پیگیر مسئله شرکت پدیده می باشد و اصولا موضوعات شرکت های پدیده و کاسپین معضل جدی ماست و همه تلاش ما برای رفع این معضل است و ناراحتی و مشکلات پیش آمده برای شما را درک کرده و به شما حق می دهیم.

وی اظهار داشت: این شرکت بیش از ۱۰۰ هزار سهامدار و صدها میلیارد تومان گردش مالی دارد و مساله ملی است.

وی گفت: استاندار خراسان رضوی که از دی ماه پارسال مسئولیت این استان را بر عهده گرفته طی این مدت در هشت جلسه کارشناسی در باره شرکت پدیده در تهران و مشهد شرکت کرده است.

صالحی افزود: پرونده شرکت پدیده یک مسیر قضایی دارد که در استان پیگیری می شود و یک مسیر اداری دارد که در جلسه نمایندگان سران قوا در تهران به آن پرداخته می شود لذا پرونده پیچیده است و تا حکم قضایی برای پرونده صادر نشود امکان ورود شرکت پدیده به بورس نخواهد بود.

وی اظهار داشت: از بنده نخواهید که زمان یا وعده بیجا برای رفع مشکل پدیده اعلام کنم اما معتقدم پرونده به جایی رسیده است که در حال حل شدن است.

پروژه پدیده شاندیز چهار سال پیش در پی برخی تخلفات از جمله عدم دریافت مجوزهای لازم برای ساخت و ساز و نیز توزیع غیرمجاز سهام به صورت گسترده با دستور مراجع قضایی تعطیل شد.

در مرحله نخست این اقدام دفاتر فروش و عرضه سهام شرکت پدیده مسدود و بعد از مدتی کل پروژه متوقف گردید.

از سه سال گذشته با تشکیل ستاد تدبیر در استان اقداماتی برای سر و سامان دادن به وضعیت این پروژه انجام شد که مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در پایان مهر ماه پارسال اعلام کرد ۴۵ شرکت پیمانکاری و مشاور جزء و کل برای ساخت و تکمیل پروژه های پدیده با این مجموعه قرارداد منعقد کرده اند.

گروه شرکت های پدیده هم اکنون در ۶ شرکت اصلی و ۲ موسسه وابسته در حال فعالیت است.

این شرکت دارای ۲ سایت اصلی اداری و پروژه گردشگری در شاندیز و کیش است.

مالباخته ورشکسته

با سلام خدمت سهامداران محترم:
اگه وقت دارید یه سرچی توی اینترنت بکنید از ۵ساله پیش تا الان فقط وعده میدن هیچ کدومش عملی نشده معلوم نیست تا چندساله دیگه اینا بخوان همینطوری وعده بدن!من خودم یکی از تعهد نامه دارا هستم، اگر قانونی هست طبق قانون باید تعهد نامه ها وصول بشه و بعلاوه جبران خسارت .حالا اینا هی اسم سهام میبرند بابا ما سهام نمیخوام پول میخوایم ،پول مارو بدید….


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *