پژمانفر: طبق گزارش مسؤولان، پدیده تا ۲ ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود

پژمانفر: طبق گزارش مسؤولان، پدیده تا 2 ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر شب گذشته در برنامه تلویزیونی «اشاره» گفت: در خصوص شرکت پدیده جلسات متعددی با وزیر اقتصاد، استانداری خراسان رضوی و مسؤولان قضایی تهران و مشهد برگزار شده و تلاش می‌کنیم پرونده پدیده را از بن‌بست خارج کنیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سهامداران پدیده مقصر نیستند، چرا که بر اساس تبلیغات گسترده در رسانه ملی به‌این حوزه وارد شدند و باید استاندار گذشته خراسان رضوی را در طولانی شدن و عدم شکایت شرکت پدیده مقصر دانست.

وی با اشاره به‌اینکه خوشبختانه استاندار فعلی خراسان رضوی و معاون سیاسی ایشان اراده جدی برای حل مشکلات این سهامداران دارند، تاکید کرد: مردم عزیز بدانند با پیگیری‌های صورت گرفته توسط بنده حقیر و مسؤولان، پرونده قفل شده پدیده باز شده و در مسیر دادگاه قرار گرفته است و بر اساس گزارش‌های مسؤولان تا دو ماه آینده، این موضوع تعیین تکلیف می‌شود.

پژمانفر تصریح کرد: احقاق حقوق مردم اولویت ماست و بنده به‌آینده خوش‌بین هستم و خواهش می‌کنم مردم در این مدت مراقب باشند، مطالبه‌گری‌ها از مسیر منطقی خارج نشود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌اراده مسؤولان در حل مشکل سهامداران پدیده، گفت: طبق گزارش مسؤولان، پدیده تا دو ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.

سهامدار2

هه هه هه
همش وعده و وعید….
تا دو ماه آینده کی مرده کی زنده
ارزش پول سهام از سال ۹۳ تا حالا یک چهارم شده

رسول

محاکمه بشن واسه ما پول میشه.باز چند ماه درگیر محاکمه متهمان………این داستان همچنان ادامه دارد…..

شهريار

موضوع:دادخواهی

ماسهامداران مظلوم پدیده گروگان بازی سیاسی دولت قبل وفعلی هستیم
به نظرمی رسدتادولت روحانی سرکارباشدتمام وعده هایی که می دهنددروغ است وفریب کاری
متأسفانه صدای مظلومیت ماراکسی پاسخ نمی دهد
آیا فردیاافرادباشرفی ،دینداروآزاده ای پیدامی شوندتادادماراکه هرروزنظاره گرمرگ آرام خویش هستیم بشنودوترتیب اثردهد؟

رسول

دوستان یه سوال؟!!

اونایی که تعهد نامه دارن اون برگه تعهد نامه اعتبار قانونی داره هنوزم؟!!!!؟

مهدی

منظورش از تعیین تکلیف،تعیین تکلیف پهلوانو دارودستشه نه پول سهامدارا. ۳هزار ملیارد تومان یک شبه توسط قوه قضاییه بلعیده شد و هیچکس جرات بازخواست نداشت

حمید

با سلام از جناب آقای رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه انتظار می رود که دستور بفرمایند در مرحله اول پول سهام داران جزء و در مرحله دوم سایر سهامداران به صورت علی الحساب پرداخت شود.زندگی خیلی ها متلاشی شده است.لذا نیاز به دستور ویژه دارد.

حمید

چون این پرونده ادامه پیدا می کند و سهامداران تا اینجا هم خیلی آسیب دیده اند به صورت علی الحساب یا قسط به قسط مدیران کنونی پدیده سهام طلبکاران را بپردازند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *