رئیس دادسرای عمومی و انقلاب استان و مشهد : همه طلبکاران پدیده خود را مالک این مجموعه بدانند

 رئیس دادسرای عمومی و انقلاب استان و مشهد : همه طلبکاران پدیده خود را مالک این مجموعه بدانند

رئیس دادسرای عمومی و انقلاب استان و مشهد گفت: همه طلبکاران پدیده خود را مالک این مجموعه بدانند، قرار نیست یک ریال از سهام به جایی داده شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، غلامعلی صادقی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته قوه قضاییه در دادگستری خراسان رضوی در خصوص شرکت پدیده بیان کرد: همه طلبکاران پدیده خود را مالک این مجموعه بدانند، قرار نیست یک ریال از سهام به جایی داده شود، بیش از ۴۰ هکتاری که متهم اراضی باغی را به اقامتی تبدیل کرده بود، مجوز نداشت و باید تخریب می‌شد. با پیگیری‌ها این مساله حل شد و بعد از این نیز حمایت‌ها استمرار خواهد داشت.

صادقی با اشاره به روند رسیدگی به پرونده شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت: در مرحله نخست ۱۱ جلسه برای ۲۲ متهم این پرونده در دادگاه ویژه برگزار و تفهیم اتهام صورت گرفت و دوم خرداد ماه نیز متهمان برای ارائه پیشنهادات در زمینه اعاده حقوق مردم مهلت ۱۸ روزه از دادگاه گرفتند.

وی گفت: پیشنهاداتی در این زمینه ارائه شد ولی اقدام خاصی صورت نگرفت لذا دومین مرحله رسیدگی به این پرونده آغاز شد و پس از پایان جلسات برخی متهمان و وکلای آنان مهلتی برای ارائه لوایح آخرین دفاع از دادگاه گرفتند که تعدادی لوایح را ارائه کرده و تعدادی نیز تا پایان هفته جاری لوایح را ارائه خواهند کرد تا دادگاه حکم صادر کند.

صادقی با بیان اینکه هدف نهایی تعیین تکلیف این شرکت است افزود: در این زمینه پیگیری های استاندار برای اخذ منابع دولتی به جایی نرسید و سرمایه گذاران نیز تاکنون برای سرمایه گذاری در این شرکت اعلام آمادگی و مشارکت نکرده اند لذا باید با منابع شرکت آن را احیا نمود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *