بارگذاری صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ در کدال بورس

بارگذاری صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ در کدال بورس

سرپرست مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز از پایان حسابرسی و بررسی صورت های مالی تلفیقی مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در گروه شرکت های پدیده خبرداد واعلام نمود موارد مذکور در سامانه کدال بورس در موعد قانونی نیزبارگذاری و بر همین اساس اظهار نامه مالیاتی شرکت هم به سازمان امور مالیاتی منعکس گردیده است .

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، ولی صدیقی کیا با اشاره به اینکه صورت های مالی تلفیقی گروه شرکت های پدیده شاندیز مربوط به انتهای سال های مالی ۹۳ تا ۹۶ و میان دوره سال ۱۳۹۷ در سال گذشته در سامانه جامع ناشران بورس و اوراق بهادار کشور موسوم به کدال بارگذاری شده بود. گفت: امسال نیز در موعد قانونی و با توجه به پایان حسابرسی صورت های مالی گروه شرکت های پدیده منتهی به پایان سال مالی ۱۳۹۷، صورت های مالی تلفیقی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۷شرکت های گروه به همراه گزارش بررسی اجمالی حسابرس مستقل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز نیز دیروز در این سایت بارگذاری شد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری گروه شرکت های پدیده در این خصوص اعلام کرد: یکی از الزامات شرکتهای بورس به روزرسانی اطلاعات و درج گزارشات صورت های مالی شرکتها در سایت کدال بورس پس از تائیدیه حسابرس میباشد که شرکت پدیده نیز اقدامات لازم را در این خصوص به موقع انجام داده است .

وی خاطر نشان ساخت: حسابرسی مربوط به صورتهای مالی سال ۱۳۹۷ شرکت های زیر مجموعه دو شرکت اصلی توسعه و ابنیه پیش از این نیز انجام شده بود و برای گزارش تلفیقی نیازمند پایان حسابرسی صورت های مالی تلفیقی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده و شرکت ابنیه و ساختمان پدیده بودیم که خوشبختانه حسابرسی آن نیز به پایان رسید و صورتهای مالی تلفیقی گروه تهیه و توسط حسابرس مستقل رسیدگی و صورتهای مالی مذکور به همراه گزارش حسابرس مستقل در سامانه درج گردید .

شایان ذکر است: اطلاعات مالی گروه شرکت های پدیده در سال های منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ ، ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ ، ۱۳۹۵/۱۲/۳۰، ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ و ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ هم اکنون در صفحه مربوط به شرکت با نماد گتوشا در سامانه کدال به نشانی www.codal.ir قرار دارد.

حسن سلطانی

سلام دوستان سهامدار…بایدپیگیراملاک درکیش ورامسروبقیه نقاط کشور باشیم تاارگانها وبانکهاوسازمانها آنهارا به نفع خودشان تصرف نکنند…وهمچنین باید پیگیر پرونده جهادکشاورزی مفت خورباشسم جون هیچ حق مالکیتی در پدیده ندارند دوستان بیخیال این موضوع نباشید….یاعلی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *