دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان در نامه ای به دادستان مطرح کرد: درخواست برخورد قاطع با مسئولان دخیل در پرونده پدیده

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان در نامه ای به دادستان مطرح کرد: درخواست برخورد قاطع با مسئولان دخیل در پرونده پدیده

خراسان رضوی – دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان در نامه ای خطاب به دادستان عموم و انقلاب مرکز استان، خواستار مختومه نشدن پرونده پدیده و برخورد قاطع با مسئولان تأثیرگذار در این پرونده شد. در نامه «عبدا… ارجاعی» که رونوشت آن برای روزنامه خراسان نیز ارسال شده، آمده است: امروز کشور ما تشنه فعالیت‌های اقتصادی سالم و ایجاد اشتغال برای جوانان و سرمایه‌گذاری‌های مطمئن است. همه این‌ها نیازمند فضایی است که در آن سرمایه‌گذار، صنعتگر و عنصر فعال در کشاورزی و مبتکر علمی و جوینده کار و همه قشرها از صحت و سلمان ارتباطات حکومتی، امانت و صداقت متصدیان امور مالی و اقتصادی مطمئن بوده و احساس آرامش کنند.

اگر دست مفسدان و سوءاستفاده کنندگان از امکانات حکومتی قطع نشود و اگر امتیاز گیران و زیاده خواهان پرمدعا و انحصارجو و مدیران خائن و رانت‌خوار طرد نشوند، سرمایه‌گذار، تولیدکننده و اشتغال طلب و همه احساس ناامنی وناامیدی خواهند کرد و کسانی از آنان به استفاده از راه‌های نامشروع و غیرقانونی تشویق خواهند شد. خشکاندن ریشه فساد مالی و اقتصادی و اقدام گره‌گشا دراین‌باره مستلزم مجموعه اقداماتی است که یکی از آن‌ها برخورد با مجرم، خائن و عناصر آلوده است.
در ادامه این نامه آمده است : ضمن تشکر از صدور حکم برای عده‌ای از مجرمان پدیده، انتظار می‌رود پرونده مختومه نشده و بررسی و تحقیق درخصوص مسئولان و مدیرانی که در شکل‌گیری و ادامه این فعالیت ناصحیح اقتصادی نقش داشته و با اقدام یا سکوت خود موجب تقویت آن شده‌اند، با جدیت پیگیری شده، برخورد قاطع، منصفانه و قانونی با ایشان صورت پذیرد و مراتب به‌صورت شفاف به استحضار ملت نجیب، مؤمن و عدالت جوی ایران رسانده شود. در پایان این نامه آمده است : مسلماً اقدام درست و بهنگام دستگاه قضا در پرونده‌های این‌چنینی موجب تحقق سلامت اقتصادی، تقویت مدیران درستکار، قانونمند و خدمت گزار و افزایش اعتماد مردم به نظام اسلامی می شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *