رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده تشریح کرد؛ ۳ اقدام برای اجرای حکم دادگاه پدیده

رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده تشریح کرد؛ 3 اقدام برای اجرای حکم دادگاه پدیده

خراسان رضوی – رئیس هیئت مدیره پدیده شاندیز اقدامات و فعالیت های ستاد تدبیر و شرکت پدیده را پس از صدور رای دادگاه تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، «حسین زارع صفت» گفت : کمیته هماهنگی اجرای حکم در ستاد تدبیر با نظارت قوه قضاییه تشکیل شده و دکتر صفری نماینده دادستان و دادیار اجرای حکم، مسئولیت آن را بر عهده دارد، همچنین در گروه شرکت های پدیده کمیته ای به منظور آماده سازی و هماهنگی اجرای آن بخش از حکم که به شرکت مربوط است، تشکیل شده تا تسهیل و آماده سازی موارد لازم برای اجرایی شدن آن پیگیری شود.

وی افزود : تدقیق بدهی شرکت به طلبکاران عمده و غیر عمده بابت تسهیلات یا خدمات دریافتی در سنوات گذشته مثل بانک ها، موسسات مالی و شهرداری در حال انجام است که پس از قطعیت و تصمیمات لازم، اقدامات بعدی انجام خواهد شد. همچنین چگونگی انتقال سهام قابل انتقال به سهامداران، براساس احکام وارشادهای قضایی، در حال تهیه و بررسی است که پس از تایید وابلاغ مقام محترم قضایی، اقدام لازم انجام و بخش مربوط به بورس نیز برای منظور کردن در حساب سهامداران به سازمان بورس ابلاغ خواهد شد. در سومین اقدام نیز فرایند تدقیق طلب های احتمالی شرکت از افراد مختلف در حال پیگیری است که پس از تدقیق اقدام لازم به عمل خواهد آمد.

به گفته رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده، سایر اقدامات نیز بر اساس موضوعات مندرج در حکم قضایی از جمله پیگیری و حضور سهامداران عمده در اداره شرکت و آماده سازی شرایط برای برگزاری مجامع قانونی و اعمال مدیریت شرکتی توسط سهامداران در دستور کار قرار دارد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *