اطلاعیه شماره ۲۱ سامانه سناپ

اطلاعیه شماره 21 سامانه سناپ

سهامدار2

سلام
من درطی ماه های شهریور، آذر و دی سال ۱۳۹۳ در سه مرحله اقدام به خرید ۷۷۰ سهام پدیده با جمع کل پرداختی هشت میلیون و دویست هزار تومان نمودم. و تا به امروز هیچ خرید و فروشی انجام ندادم. الان که به سامانه سناپ مراجعه کردم تعداد کل سهام ابنیه را ۷۳۷۲ سهم به ارزش کارشناسی ۵۵۵۰ ریال و تعداد کل سهام توسعه را ۷۲۷ سهم به ارزش ۹۲۲۲۴ ریال درج کرده. یعنی جمع کل ارزش سهام حدود ده میلیون و هشتصد هزار تومان
با حداقل سود معقول ۲۰ درصد سالانه باید الان ارزش کل سهام من ۲۰ میلیون باشد. کمتر از این هم قبول ندارم. چطور به بانک ها و موسسات و دیگر طلبکاران با تاخیر و دیرکرد سهام تعلق گرفته. اما برای من سهامدار که به اعتماد تبلیغات صداوسیما و حضور مسئولین مهم کشوری من جمله آقای پورمختار در این پروژه اعتماد کردیم و فکر می کردیم به جای سرمایه گذاری در یک کار دلالی، داریم در یک پروژه بزرگ سرمایه گذاری می کنیم، باید ضررش را بدهم. مگر وزیر کشور در سال ۹۴ نگفته بود که ۸۰ درصد سهام موسسین پدیده به مردم انتقال می یابد.
پس احقاق حقوق سهامداران چه می شود؟
من سهامداری که از همان سال ۹۳ اخبار را پی گرفته بودم می دانم چه خبر است و پدیده گرفتار بازیهای سیاسی شده. در یکی از خبرها نوشته بود که مشکل پدیده موسس آن است و … .

سهامدار2

خداروشکر
مثل اینکه خرید و فروش سهام پدیده به صورت صعودی شروع شده. چون قبلا که توی دیوار مشهد سرچ می کردم، خریدار و فروشنده ای نبود. اما الان به لینک زیر نگاه کنید. هم خریدار هست و هم فروشنده. قیمت ها هم با شیب کم صعودی هست.
https://divar.ir/mashhad/%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/browse/?query=0,%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85%20%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *