خبر انتصاب مدیر عامل جدید شرکت پدیده تکذیب شد

خبر انتصاب مدیر عامل جدید شرکت پدیده تکذیب شد

خراسان رضوی – مسعود حمیدی – معاون امور اقتصادی استاندار و عضو ستاد تدبیر استان، خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی انتخاب «علی کریمی قدوسی» به‌عنوان مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز را تکذیب و اطلاع‌رسانی در این خصوص را مربوط به دادستان مرکز استان دانست. شامگاه جمعه بود که خبرگزاری برنا نوشت : «بر اساس شنیده ها، با تصمیم هیئت مدیره شرکت پدیده شاندیز، علی کریمی قدوسی به عنوان مدیرعامل جدید این مجموعه انتخاب شده است».

این خبرگزاری همچنین در خبر خود به سابقه فعالیت کریمی قدوسی در مسئولیت قائمی مقامی تولیت آستان قدس اشاره کرد. صحت و سقم این خبر را ابتدا از «حسین زارع صفت» رئیس هیئت‌مدیره شرکت پدیده پیگیر شدیم اما او بدون اظهارنظر صریح اعلام کرد : ترجیح می دهم این موضوع را از ستاد تدبیر استان پیگیری کنید. پس از آن در تماس با معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و عضو ستاد تدبیر استان موضوع را جویا شدیم که «علی رسولیان» در این باره اظهار کرد: موضوع انتخاب آقای علی کریمی قدوسی به‌عنوان مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز را کاملاً تکذیب می‌کنم و ستاد تدبیر استان در این خصوص هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده است.

رسولیان تأکید کرد: تمام اخبار رسمی ستاد تدبیر استان از طریق دادستانی مرکز استان به اطلاع عموم مردم می‌رسد. وی افزود: کمیته اجرایی ستاد تدبیر به‌صورت جدی در حال پیگیری مسائل مربوط به سهامداران این شرکت است اما تصمیم‌ نهایی که توسط ستاد تدبیر استان گرفته می‌شود تنها از طریق دادستانی مرکز استان اعلام عمومی می‌شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *