سهامدار2

روزنامه اعتماد مصاحبه مفصلی با محمدرضا باهنر در باره مبارزه با فساداقتصادی،FATF،اتهام پراکنی علیه افراد و… انجام داده است.
صحبت ایشان در مورد پدیده شاندیز
بگذارید مثالی دیگر بزنم. داستانی در کشور ما اتفاق افتاد به ‌نام پدیده شاندیز. موقعی که رسیدند به پدیده شاندیز نقل شد که ۱۰۰ هزار سهامدار دارد؛ ۱۵-۱۰ هزار نفر کارمند و حقوق‌بگیر دارد و بسیاری از افراد هم طرف ‌معامله شاندیز هستند. این شاندیز که یک تصمیم ملی نبود، دادستانی در مشهد یک ‌دفعه به نظرش رسید که یک کار خلافی در حال انجام است. پس رفت مثلا دفتر شاندیز را در مشهد پلمب کرد. فاجعه‌ای اتفاق افتاد ۵، ۶ سال رفت و آمد صورت گرفت تا نهایتا برای اینکه شاید مقداری افکار عمومی آرام شود، گفتند متخلفان را محاکمه کردیم، رییس‌شان را هم گرفتند، محکوم به زندان کردند و لرزه‌ای نیز به تن ۱۰۰ هزار سهامدار این موسسه انداختند در حالی که این ۱۰۰ هزار نفر جزو مفسدان کشور نبودند. شاید بگوییم به سود بیشتر طمع کرده بودند اما عملکردشان خلاف و مصداق فساد نبوده است.
https://www.donya-e-eqtesad.com/fa/tiny/news-3576972

سهامدار2

قسمتی از خبر جدید در سایت ایسنا
در راستای حفظ منافع شرکت پدیده به عنوان یک پروژه ملی، صرف نظر از اینکه ماهیت طلب و منشأ طلب کاران شرکت پدیده چه بوده است، دادگاه ضمن هویت بخشی به سهام شرکت پدیده، طلب آن‌ها را با سهام تهاتر کرده است. در واقع طلبی که سود روزشمار آن به طور غیرمستقیم به سهامداران تحمیل می‌شد به نحو دیگری محاسبه شده است.
اطلاعیه دادگستری استان خراسان رضوی در مورد شرکت پدیده
حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به شرکت پدیده مسترد شده است
https://www.isna.ir/news/98070705028/
پدیده بالاخره شد پروژه ملی ….
در یک قسمت دیگه میگه:
در این خصوص از سهامداران تقاضا می‌شود استنباط و تحلیل شخصی خود را از رأی؛ در زمینه سهم بانک‌ها و مؤسسات در فضای مجازی نشر نداده و به شایعات توجهی نکنند.
انشالله بعد از ۵ سال به نتیجه برسه. ما که جوونیمون رفت

سهامدار2

ادمین محترم سایت.
با توجه به اینکه امروزه اینترنت در همه جا دسترس است. خواهشا حداقل، نظرات را روزانه تایید کنید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *