حاشیه های خبر انتصاب مدیرعامل جدید شرکت پدیده شاندیز همچنان ادامه دارد

حاشیه های خبر انتصاب مدیرعامل جدید شرکت پدیده شاندیز همچنان ادامه دارد

شهرآرا آنلاین – در حالی که روز شنبه علی کریمی قدوسی در گفتگو با شهرآرا از انتصاب خود به این سمت خبر داده بود،علی رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی و عضو ستاد تدبیر استان این انتصاب را تکذیب کرده است.

این در حالی است که یک منبع آگاه در گفت‌وگو با شهرآرا با اشاره به اخبار متناقص منتشر شده در این باره انتصاب مدیرعامل پدیده، گفت که به‌زودی کریمی نه با سمت مدیرعاملی بلکه به عنوان سرپرست، سکان‌دار شرکت پدیده می‌شود.

وی با بیان اینکه صحبت معاون استاندار درباره مدیرعامل نشدن کریمی صحیح است، افزود: مجمع عمومی شرکت پدیده به احتمال زیاد در آبان‌ماه برگزار می‌شود. تا آن زمان، شرکت پدیده با ‌سرپرست اداره می‌شود و در آبان‌ماه، در مجمع عمومی، مدیرعامل انتخاب می‌شود. البته با توجه به اینکه اکنون بانک صادرات بزرگ‌ترین طلب‌کار پدیده است، مقرر شده است این بانک طلب خود را به صورت سهام دریافت کند.

این مسئله سبب شده است فردی که سابقه فعالیت در شرکت‌های تابع این بانک را دارد به عنوان سرپرست انتخاب شود. این منبع آگاه ادامه داد: ظاهرا قرار است با استفاده از ظرفیت‌های بانک صادرات روند بهره‌برداری از پروژه‌های اجرایی پدیده شاندیز سرعت بگیرد تا از این طریق، هم این شرکت زودتر به نتیجه برسد و هم سهام‌داران به حقوق خود دست یابند.

احسان

از دروغ یه دادگاهی برگزار شد تا ما سهامداران دلگرم بشیم که یه خبرایی در راهه / تا یه مدت همین وضع هست تا سهامدارا دوباره شورش کنند و باز یه دم و دستکی راه میندازن و همین راه ادامه دارد .

رسول

خدا لعنتشون کنه….
دیگه خسته شدم
بعضی وقتا قید پولمو میزنم
حرف زیاده ولی تأیید نمیشه مطلبم!
فقط باید یه اتفاقی بیافته تا درست بشه به امید روز همبستگی…..

احمد

فقط وعده وعده و هیچ عملی در راستای استیفای حقوق سهامداران انجام نمیشود اینقدر کشش مین تا سهامداران اگر برحمت ایزدی نپیوندند خسته شوند این ترفندی قدیمی است .براستی اگر در بیدین ترین کشور بودیم حاکمیت از ما سهامداران حمایت نمیکرد اما بخشهایی از حاکمیت است که پای خودرا برحلقوم پدیده وسهامداران گذاشته بحث رقابت اقتصادی است و برنده نه مردم که وابستگان به حاکمیت هستند


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *