مجمع عمومی پدیده، ۲ تا ۳ ماه آینده

مجمع عمومی پدیده، 2 تا 3 ماه آینده

خراسان رضوی – سرپرست موقت پدیده شاندیز مهم‌ترین اولویت کاری خود را برگزاری مجمع عمومی این شرکت ظرف دو تا سه ماه آینده اعلام کرد. «علی کریمی قدوسی» که پنج شنبه گذشته با حکم رئیس ستاد تدبیر استان به این مسئولیت منصوب شد، روز گذشته به خراسان رضوی گفت: امروز (روز گذشته) جلسه داخلی با مدیران و کارکنان شرکت برگزار کردیم تا ضمن معارفه، برنامه‌ها و پیشنهاد‌های اعضای مجموعه را رصد کنیم و بتوانیم روند توسعه این مجموعه را تسریع کنیم.

وی درباره مهم‌ترین اولویت خود نیز اظهار کرد: مهم‌ترین اولویت بنده برگزاری هرچه زودتر مجمع عمومی شرکت است و امیدواریم تا دو یا سه ماه آینده بتوانیم آن را برگزار کنیم تا بعد از برگزاری مجمع و تصمیم گیری در مجمع عمومی، درباره مسائل اساسی مانند سهام این شرکت و نحوه ورود به بازار بورس تصمیمات لازم گرفته شود.

تلاش برای اداره امور به دور از نگاه های جناحی و حواشی جانبی

روابط عمومی پدیده نیز روز گذشته خبری از نشست مشترک سرپرست گروه شرکت های پدیده با مدیران عامل شرکت‌های پدیده منتشر کرد. بر اساس این خبر، در این نشست علی کریمی با تاکید بر همکاری تمامی مدیران داخلی و مسئولان استانی، ملی و سهامداران اظهار امیدواری کرد: با سرعت بخشیدن به برگزاری مجمع، هر چه زودتر امور شرکت سامان دهی و برنامه ریزی های لازم انجام شود.

سرپرست گروه شرکت های پدیده پیگیری دریافت مجوزهای مصوبات را از مراجع ذی ربط از اقدامات مهم در این دوره دانست و اظهار کرد: برنامه اساسی شرکت توجه به بخش بهره برداری و جذب مخاطب و سرمایه‌گذار با هدف رونق و پویایی روز افزون مجموعه و اداره امور به دور از نگاه های جناحی و حواشی جانبی با محور توسعه است.

سهامدار2

با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود
پدیده کار و تلاش شبانه روزی می خواهد و نه حرف.
من نمی دونم چرا حالا که پدیده دولتی شده بهش نمیرسند؟
حرکت مثل یوزپلنگ پدیده را ابتدا متوقف و حالا به صورت لاک پشتی کردند. من کاری به بحث سهام فروشی ندارم. منظورم اینه که حالا که پدیده دولتی شده آیا یک مدیر دولتی پیدا نمیشه که بتونه پروژه را سریع به سرانجام برسونه.
واقعا هر کاری که دولتی می شه باید حرکت لاک پشتی داشته باشه؟
نمیشه توی پدیده هم یک حرکت جهادی بکنند؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *