انتصاب مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز

انتصاب مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز

علی کریمی قدوسی طی حکمی مسعود بزرگی را به عنوان مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، سرپرست گروه شرکت های پدیده امروز در جلسه ای مسعود بزرگی را به عنوان مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز و همچنین رضا رئیسی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز و سعید ورودی طرقبه نیز به عنوان عضو موظف هیات مدیره در امور مالی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز منصوب کرد.

علی کریمی قدوسی در ادامه این جلسه با اشاره به انتصابات جدید و تغییر در سیاست گذاری اهداف و رویکرد اجرایی شرکت توسعه و ابنیه پدیده شاندیز گفت: شرکت توسعه به عنوان شرکت مادر و هلدینگ اصلی و تخصصی گرروه شرکت های پدیده در راستای خلق ثروت و توسعه حاکمیتی وظیفه دارد .

وی اظهار داشت : برنامه ریزی ، نظارت و کنترل پروژه های در حال اقدام نیز سه مأموریت مهم در شرکت توسعه تعریف شده است .

سرپرست گروه شرکت های پدیده همچنین در خصوص تغییر رویکرد اجرایی شرکت ابنیه و ساختمان افزود: در سیاستگذاری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده ، وظایف فنی و تخصصی حوزه ساخت وساز تعریف شده است و سایر و ظایف به شرکت توسعه واگذار خواهد شد .

سرپرست گروه شرکت های پدیده در ادامه نیز ضمن تاکید بر استیفای حقوق سهامدارن ، ساخت و ساز با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارهای بروز صنعت ساختمان ، رفع سریع اشکالات در حوزه ی بهره برداری در جهت رضایت بهره برداران کنونی مجموعه و پاسخگویی به نیازهای و در نهایت تحقق برنامه زمانبندی شده را خواستار شد. لازم به ذکر است مدیریت در پروژه های عمرانی شهری و مسئولیت در اداره مهندسی اوقاف خراسان رضوی از جمله سوابق مسعود بزرگی مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز می باشد.

همچنین ۴۵ سال فعالیت در عمران کشور و شرکت مسکن و عمران آستان قدس رضوی نیز از جمله سوابق رضا رئیسی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت ابنیه وساختمان پدیده شاندیز است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *