رئیس دادگستری خراسان رضوی: شرایط خوبی به نفع سهامداران پدیده در حال رقم خوردن است

رئیس دادگستری خراسان رضوی: شرایط خوبی به نفع سهامداران پدیده در حال رقم خوردن است

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: طبق گزارش‌های دریافتی، بیش از آنچه که تصور می‌کردیم شرایط خوبی به نفع سهامداران در حال رقم خوردن است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، غلامعلی صادقی عصر امروز در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری در سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، اظهار داشت: امروز با محوریت استاندار و نماینده ولی فقیه، هماهنگی خوبی را نسبت به گذشته در خراسان رضوی شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه همه ادارات استان و سازمان‌ها در شکل‌گیری این هماهنگی نقش‌آفرین هستند، افزود: اولویت خراسان رضوی حمایت از فعالیت‌های اقتصادی است.

رئیس دادگستری خراسان رضوی تصریح کرد: طی این فرآیند سرمایه‌گذاران تاکنون به خوبی از شرایط استقبال کرده‌اند، از طرفی ضمن همکاری سازنده ادارات و سازمان‌ها، مردم شرایط امروز استان را خوب درک کرده‌اند.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط مطلوب گروه شرکت‌های پدیده، خاطرنشان کرد: بحث پیرامون پدیده را که یک مشکل کشوری بود بدون هیچ گونه استفاده از منابع دولتی حل کردیم، در این راستا با تاکید ریاست قوه رای پرونده صادر شد و با همدلی امروز در استان امیدواریم قدم خوبی برای سهامداران این مجموعه برداشته شود.

وی ادامه داد: طبق گزارش‌های دریافتی، بیش از آنچه که تصور می‌کردیم شرایط خوبی به نفع سهامداران در حال رقم خوردن است.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: همه گروه‌ها و احزاب اگر بخواهند با محوریت انقلاب، رهبری و مردم فعالیت کنند، ما آن‌ها را حمایت می‌کنیم و فضا در اختیارشان قرار می‌دهیم؛ از آن طرف اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد جوسازی کند و با شیطنت آرامش استان را مخدوش کند.

لیلا جمشیدی

جناب صادقی سلام.عنوان کردید اولویت خراسان رضوی حمایت از فعالیت های اقتصادی است . یکی از این اولویت ها سر و سامان دادن به شرکت پدیده میباشد که فقط با وعده و وعید به سهامداران بخت برگشته وتعویض سرپرست و مدیر عامل و….درحال انجام هست و سهامداران به هیچ وجه پاسخی دریافت نمیکنند . رضایت سهامداران پدیده برای مدیران این کشورمفهومی ندارد در حالی که هر روز قدرت نظامی ما تشدید میشود نارضایتی مردم کم میشود وشما دم از حمایت میزنید.در آستانه انتخابات هرگونه فعالیت احزاب وگروه ها را حمایت میکنید وبه شرکت در انتخابات تشویق میکنید چرا در این ۶سال گذشته به فکر مالباختگان پدیده ورفع مشکلشان نبودید؟شما مدیران در این زمان به فکر مردم میفتید و از آرمانهای انقلاب صحبت میکنید؟این ۶ سال گذشته خواب بودید وما در مشکلات غرق بودیم وحمایتگری نبود.شما به سرمایه اجتماعی بیشتر از قدرت نظامی احتیاج دارید و این یک اصل است.

سهامدار2

خبرهای جدید
رئیس دفتر رئیس جمهور:خط اعتباری ۱۰۰۰ میلیاردی برای پدیده در حال پیگیری است
http://padide.com/1398/09/16/%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%D8%AE%D8%B7-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-1000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7/

نخستین استارت‌آپ‌ ویکند گردشگری پدیده در مشهد برگزار شد.
https://shahraranews.ir/0002se

سهامدار2

ادمین محترم سایت.
لطفا نحوه ثبت نام در سامانه سجام را در سایت قرار بدهید
بلکه بعد از ۵ سال در کار پدیده فرجی شود
تشکر

مال باخته ی پدیده

بعد از ۵-۶سال پول خودمان را که ندادند هیچ از هر سهامدار نفری ۲۰ هزار تومان هم برای ثبت نام در سجام به جیب مبارک دولت واریز شد.علی برکت ا….


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *