سرپرست گروه شرکتهای پدیده اعلام کرد: درج نماد پدیده در فرابورس

سرپرست گروه شرکتهای پدیده اعلام کرد: درج نماد پدیده در فرابورس

سرپرست گروه شرکتهای پدیده گفت:با درج نماد پدیده شاندیز در فرابورس، شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز به فرابورس راه یافت.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده علی کریمی ضمن تبریک به سهامداران گروه شرکتهای پدیده شاندیز و تقدیر از صبوری و همراهی همه جانبه سهامداران افزود: در جلسه مورخ ٩٨/٠٩/٢۴ کمیته پذیرش و درج شرکت فرابورس ایران با درج نماد شرکت توسعه تحت نماد«گتوشا» در لیست شرکتهای فرابورس موافقت شد و موضوع طی نامه ای به شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام گردید .سرپرست گروه شرکتهای پدیده اظهار داشت: شرکت سپرده گذاری نیز از امروز عملیات ثبت سهام سهامداران را اجرایی خواهد نمود.وی با اشاره به ثبت نام بیش از ۷۰هزار تن از سهامداران در سامانه سجام وتشکر از آنان اظهار امیدواری کرد برای تسریع و تسهیل در اقدامات آتی شرکت بقیه سهامداران پدیده نیز در اسرع وقت برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.

کریمی قدوسی با تشکراز زحمات مدیران و کارشناسان محترم شرکت فرابورس و شرکت سپرده گذاری افزود: بدون شک با همراهی سهامداران و زحمات بی وقفه خدمتگزاران گروه شرکتهای پدیده این مهم به سرانجام رسید وامیدواریم درآینده اخبار خوب بیشتری را به اطلاع سهامداران برسانیم.

سرپرست گروه شرکتهای پدیده یادآور شد: پس از تکمیل عملیات ثبت سهام سهامداران توسط شرکت سپرده گذاری زمینه تشکیل مجمع عمومی سهامداران فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است: پس از تشکیل مجمع عمومی صاحبان سهام و انتخاب هیات مدیره و ارسال اطلاعات مجمع به فرابورس وگشایش نمادپدیده، معاملات سهام پدیده در تابلو فرابورس انجام خواهد شد.

سهامدار برشکسته

در بولتن اقتصادی نوشتن نماد پدیده شاندیز بنام “گتوشا” صرفا برای دلگرمی سهامداران در بورس درج گردیده . هنوز تا ورود پدیده به بورس خیلی راهه . این بازی ها رو برای زمان انتخابات راه انداختید دوباره ؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *