مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز به دور دوم موکول شد

 

مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز به دور دوم موکول شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز در جلسه مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی گردشگری پدیده شاندیز که امروز در سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد سهام حاضرین در جلسه و بر اساس ماده ۸۷ قانون تجارت این جلسه به رسمیت نرسید و به دور دوم موکول شد.

براساس این گزارش در این جلسه نماینده ویژه دادستان ، نمایندگان بورس و مدیران گروه شرکتهای پدیده و حدود ۲هزار نفر از سهامداران پدیده شاندیز حضور داشتند.

گفتنی است: پس از اعلام به رسمیت نرسیدن مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز با تایید ناظران شرکت فرابورس ایران جلسه پرسش و پاسخ سهامداران با حضور سرپرست گروه شرکتهای پدیده، رییس هیات مدیره، مشاوران رسانه ای و مالی و مدیر املاک برگزار وسهامداران پاسخ سوالات خود را دریافت کردند.

در پایان این جلسه کریمی، سرپرست گروه شرکتهای پدیده ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده سهامداران فهیم وصبور پدیده ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با فراهم شدن شرایط برگزاری دور دوم مجمع عمومی مسیر توسعه و رونق شرکت و همچنین حاکمیت شرکتی بر اساس انتخاب سهامداران رقم بخورد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *