پیشنهادات شرکت پدیده روی میز سران قوا

پیشنهادات شرکت پدیده روی میز سران قوا

به گزارش شهرآرانیوز؛ علیرضا رزم‌حسینی امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه دولت و حاکمیت از پدیده حمایت کرده و می‌کند، اظهار کرد: هم اینک شرکت پدیده از مجوز‌های قانونی برخوردار است و صورت‌های مالی به نفع مردم و سهامداران آن اصلاح شده است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دولت به‌صورت جدی از شرکت پدیده و پروژه‎های آن حمایت می‌کند و از این پس نیز حمایت‌های خود را ادامه خواهد داد، افزود: باید از رئیس جمهور، معاون اول ایشان، وزیر کشور و شورای امنیت کشور در این زمینه قدردانی کرد که همه خواسته‌های کارشناسان شرکت پدیده و تقاضا‌های این استان را پذیرفتند.
وی تصریح کرد: در تماس تلفنی امروز با نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفته شد که این خواسته‌ها روز یکشنبه هفته آینده در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه‌گانه مطرح می‌شود.
رزم حسینی بیان کرد: تبدیل شرکت پدیده از شرکتی زیان‌ده به شرکتی دارای مجوز قانونی، با صورت‌های مالی اصلاح‌شده به نفع مردم و برگزاری مجمع عمومی با حضور ۲ هزار و ۸ نفر از سراسر کشور اتفاقات خوب اخیر برای این شرکت است.

گفتنی است؛ در خصوص سهام‌داران پدیده رئیس دفتر رئیس‌جمهور در سفر اخیر خود به مشهد در مورد دستور رئیس‌جمهور برای حل مشکلات شرکت پدیده و درخواست خط اعتباری تا سقف ۱۰۰۰میلیارد تومان برای این شرکت گفته بود: ستاد اقتصادی دولت روی این مسئله بحث کرده و بنا است برخی از این مصوبات در شورای هماهنگی اقتصادی مطرح شود. بحث خط اعتباری هزارمیلیاردی مورد درخواست این شرکت نیز در حال پیگیری است.

رامین

بزک نمیر بهار میاد کمبزه با شتر میاد . این خبرا نیست . مثل آب خوردن بالا کشیدین رفت . این بازی ها هم فقط برای دلگرمی سهامداراست .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *