مجمع عمومی پدیده دهه اول اسفند برگزار می شود

مجمع عمومی پدیده دهه اول اسفند برگزار می شود

نشست بررسی آخرین وضعیت شرکت پدیده شاندیز با حضور ذی نفعان این شرکت برگزار و بنا به گفته مشاور رسانه ای این شرکت، مجمع عمومی پدیده شاندیز در دهه اول اسفندبرگزار خواهد شد.

به گزارش خراسان خراسان، جلسه بررسی آخرین وضعیت شرکت پدیده شاندیز با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرعامل بانک صادرات و سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز، در استانداری خراسان رضوی بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

اگرچه ظاهرا اختلاف نظری باعث شد مدیرعامل بانک صادرات زودتر از پایان نشست، جلسه را ترک کند اما در عین حال فیاضی مشاور رسانه ای گروه شرکت های پدیده شاندیز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مصوبه هفته گذشته سران قوا درخصوص معافیت بانک‌های صادرات و ملل در مشارکت با پروژه پدیده، این مصوبه باید به صورت دستورالعمل های اجرایی درآید و مواردی مانند میزان مشارکت، حضور اعضا در هیئت مدیره، مجمع عمومی و به طور کلی قانونمند کردن مصوبه سران قوا در آن مشخص شود و به همین دلیل این جلسه برگزار شد.

چند مشکل برای برگزاری مجمع به وجود آمد که تاریخ آن را به تعویق انداخت؛ دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن، مراسم چهلم سردار سلیمانی، انتخابات و همچنین مکان مناسبی که برای شرکت تمام اعضا پیش بینی شود دشوار بود که در نهایت تصمیم بر این شد در دهه اول اسفندماه با هماهنگی نمایشگاه بین المللی مشهد این مجمع در نمایشگاه برگزار شود.

رامین

هر وقت وارد بورس شدیم در انتخابات شرکت میکنیم و رای میدیم . قرار بود دهه دوم بهمن ماه مجمع برگزار بشه . دروغگوهای دزد

سهامدار2

https://tn.ai/2198194
تابوشکنی‌های پسندیدۀ “قوه قضائیه” فعالان اقتصادی را امیدوار کرده است
حرکت اخیر مسئولین قوه قضائیه در خصوص پروژه “پدیده شاندیز” بسیار شجاعانه و در راستای “منافع ملی” بوده است که باید اینگونه تصمیمات و تابو شکنی ها بیش از پیش در دستور کار این قوه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا سبزعلیپور اقتصاددان و رئیس مرکز تجارت جهانی
بعنوان مثال موردی از مجازات های جایگزین زندان را که چند روزی است از جانب مسئولین محترم قوه قضائیه تصمیم گیری و اجرایی شده را خدمتتان عرض میکنم و قضاوت در خصوص مثبت و منفی بودن این تصمیم گیری را به مردم می سپارم.

حتماً بیاد دارید که سالها پیش پروژه عریض و طویلی در شهر مشهد با سر و صدای زیادی توسط شخصی بنام آقای “محسن پهلوان مقدم” سر از خاک بیرون درآورد و تبلیغات آن دائماً از صدا و سیما پخش میشد و آنقدر تبلیغات آن زیاد شد که هیچکس تصور نمیکرد که این پروژه روزی به اتمام نرسد. اینقدر جذابیت این پروژه برای مردم زیاد شد که وقتی مجری رأساً خارج از سازمان بورس مبادرت به فروش سهام این پروژه کرد، جمع زیادی مبادرت به خرید سهام این مجموعه کردند و رفته رفته بقدری متقاضی خرید سهام رشد کرد که به یکباره قیمت هر سهم دهها برابر افزایش پیدا کرد!!

اما از بدِ حادثه مشکلات پروژه آغاز شد و مردم نتوانستند سهام خود را بفروش برسانند و درکل مجری پروژه ماند و مجموعۀ ای بنام پدیده شاندیز و هزاران نفر مالباخته!!

قولهای زیادی از جانب دولت داده شد تا این پروژه را تکمیل و طلب مالباختگان را بپردازد اما هیچ قول و وعده ای تا به امروز محقق نگردید. نهایتاً محسن پهلوان مقدم بازداشت و دادگاهی شد و اوایل امسال به حبس اَبد محکوم گردید. پهلوان مقدم هم روانه زندان شد.

تا به امروز تنها چیزی که از بابت پرونده پدیده شاندیز نصیب مملکت و مردم شده بدین شرح میباشد:

* محسن پهلوان مقدم زندانی

* هزاران نفر مالباخته و طلبکار

* هزاران میلیارد تومان بدهی

* و یک پروژه ای نیمه کاره شامل زمینی وسیع، کلی تیرآهن سر به فلک کشیده همراه با حجم زیادی مصالح ساختمانی!!!

مسئولین کشوری هر کاری کردند نتوانستند این بار را از روی زمین بلند کرده و حق مردم را باز گردانند به همین خاطر مسئولین محترم قضائیه دست بکار شدند و با تعدادی از کارآفرینان برجسته کشور و مردان بزرگ اقتصاد ایران همفکری و در خصوص پروژه “پدیده شاندیز” تبادل نظر نمودند که چه کنند تا این پروژه به خیر و خوشی به انتها برسد، که مردان بزرگ اقتصاد ایران و افراد طرف مشورت همگی اتفاق نظر داشتند که هرچند کارِ “محسن پهلوان مقدم” برج سازی و مال سازی نبوده و ایشان فقط در کار خودش یعنی رستوران داری موفق بوده و ورودش به ساخت و ساز آنهم با این وسعت از ابتدا غلط بوده است اما در حال حاضر هیچ کسی هم به جز خود وی نمیتواند این پروژه را تمام کند پس بهتر است که ایشان از زندان خارج و تحت نظر دستگاه قضا ساخت پروژه “پدیده شاندیز” را ادامه و به اتمام برساند.

علیپور ادامه داد: مسئولین دستگاه قضا نیز در راستای فرآمین و سیاستهای تبیین شده حضرت آیت الله رئیسی در اقدامی پسندیده و شجاعانه، تابو شکنی کرده و چند روز پیش به شخص “محسن پهلوان مقدم” مرخصی اعطا نمودند تا تحت نظر دستگاه قضا کار نیمه تمام را به اتمام برساند.

ضمن قدردانی از عملکرد مسئولین محترم دستگاه قضا، صراحتاً عرض میکنم که تصمیمات سنجیده و تابو شکنی های پسندیدۀ “قوه قضائیه” طی روزهای گذشته واقعاً فعالان اقتصادی را امیدوار کرده است. حرکت اخیر مسئولین قوه قضائیه در خصوص پروژه “پدیده شاندیز” بسیار شجاعانه و در راستای “منافع ملی” بوده است که باید اینگونه تصمیمات و تابو شکنی ها بیش از پیش در دستور کار این قوه قرار گیرد. از همه مهمتر اینکه مسئولین دستگاه قضا تعدادی از فعالان برجسته اقتصادی را طرف مشورت خود قرار داده و در تصمیمات بزرگ خود، نظر و دیدگاه این بزرگواران را نیز لحاظ نموده اند که این حرکت خود اقدامی بی نظیر و در خور تحسین میباشد، لکن امیدوارم اینگونه همفکریها و اخذ نظر مشورتی از “مردان بزرگ اقتصاد ایران” بیش از پیش ادامه داشته باشد.

حال شما قضاوت کنید که اگر مسئولین قوه قضائیه چنین تصمیم شجاعانه ای نگرفته بودند و هنوز “محسن پهلوان مقدم” در زندان میبود چه سودی حاصل کشور و مردم می گردید و در اصل الان چه چیزی میداشتیم؟ پس ملاحظه میفرمائید که اقدام دستگاه قضا تا چه میزان شجاعانه، پسندیده و تابو شکنانه بوده است که امیدوارم این راه همچنان ادامه پیدا کند.

احمدی

روش اعلامی اقای علیپور اگر پنچ سال پیش اج را میشد و لجبازیهای پهلوان و قوه قضایی اتفاق نمی افتاد و البته مدیریت استاندار سابق رشیدیان که سرشار از دروغ وترس وکم کاری بود دخیل نمیشد و کمتوجهی ریس دولت در کار نبود.امروز مجبور نبودند که کار را از نو شروع کنند.و زمانی تمام شود که بسیاری از سهامداران به دیار ابدی شتافتند و چه سود.

احمد

اگر این خبر صحت داشته باشد امید به برگشت اموال سهامداران وجود دارد بسیاری از سهامداران در کامنت های خود خواستار برگشت پهلوان به پدیده بودند و ایشان میتواند پدیده را به سر انجام برساند برای دیگر سرمایه گذاران خراسان رضوی آرزوی توفیق میکنیم

احمدی

/کدام زندان .کدام پدیده .کدام دادگاه . علیپوری وجود نداری .کریمی وجود نداره . پدی ه بلعیده شد رفت پی کارش .اموال تقسیم شد . پهلوان به ق.ل خودش تمام شد. لا اقل به مردم بگید برید دنبال کارتان .کسی اینجا پیداش بشه داغش میکنیم . این حرفا شرف داره به دروغهایتان دزدا شریک جرما همه تو شرکت میچرند و پهلوان داره حال میکنه . ولمان کنید. رای هم میدیم .هر چه لازم دارید میدیم .اما دروغ نگید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *