مصوبات امید آفرین شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا

مصوبات امید آفرین شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا

شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ظهر امروز مصوبات خوبی رابرای سهامداران پدیده شاندیز تصویب کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده به نقل از قدس آنلاین، در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در تهران برگزار شد، مصوبات خوبی در مورد پدیده شاندیز و سهامداران این مجموعه به تصویب رسید. به گزارش رسیده از جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، پیشنهادهای وزارت کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی، جهت حل مشکل سهامداران شرکت پدیده شاندیز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

دراین جلسه استاندار خراسان رضوی به تشریح پیشنهادات شرکت پدیده پرداخت و سران قوا را قانع کرد تا به این پیشنهادات رای مثبت دهند.

شایان ذکر است پنجم آبان ماه وزیر امور اقتصادی و دارایی از طرح پیشنهاداتی برای حل مشکل سهامداران پدیده در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.

علیرضا رزم‌حسینی پیشتر در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار شده بود، با اشاره به اینکه دولت و حاکمیت از پدیده حمایت کرده و می‌کند، اظهار کرد: هم اینک شرکت پدیده از مجوزهای قانونی برخوردار است و صورت‌های مالی به نفع مردم و سهامداران آن اصلاح شده است.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دولت به‌صورت جدی از شرکت پدیده و پروژه‌های آن حمایت می‌کند و از این پس نیز حمایت‌های خود را ادامه خواهد داد، افزود: باید از رئیس جمهور، معاون اول ایشان، وزیر کشور و شورای امنیت کشور در این زمینه قدردانی کرد که همه خواسته‌های کارشناسان شرکت پدیده و تقاضاهای این استان را پذیرفتند.

رزم حسینی بیان کرد: تبدیل شرکت پدیده از شرکتی زیان‌ده به شرکتی دارای مجوز قانونی، با صورت‌های مالی اصلاح‌شده به نفع مردم و برگزاری مجمع عمومی با حضور ۲ هزار و ۸ نفر از سراسر کشور اتفاقات خوب اخیر برای این شرکت است.

همچنین سرپرست گروه شرکتهای پدیده درباره مصوبات این جلسه گفت: بنا به پیشنهادات وزارت کشور، وزارت اقتصاد و دارایی و همچنین پیگیری استاندار خراسان رضوی بانک صادرات و موسسه اعتباری ملل از شمول محدودیتهای مندرج در مواد ۱۶ و۱۷ قانون رفع موانع تولید برای سرمایه گذاری درگروه شرکتهای پدیده مستثنی شده و بدین ترتیب مشارکت آنها در فعالیتهای آتی پدیده تسهیل گردید.

علی کریمی ضمن تشکر و تقدیر ازسران سه قوه و تلاشهای صورت پذیرفته از سوی مقامات کشوری و استانی به ویژه ستاد تدبیر استان خاطرنشان کرد:خط اعتباری مورد نیاز برای پروژه های پدیده نیزاز طریق ستاد اقتصادی دولت پیگیری می شود.

وی اظهار امیدواری کرد با این مصوبات روزهای خوشی برای رونق این ابر پروژه پیش رو داشته باشیم.

رامین

با قیمت کارشناسی بالای ۹ هزار تومان و ورود به بورس با قیمت ۱۰۰ تومان و کشف قیمت نامعلوم ، چطوری میخواد جبران سهم بشه ؟

احمد

هر ایرانی دوبرابر بودجه سالانه خود را پیش خور کرده است پس هیچ امیدی نباید از دولت داشت تنها راه برون رفت پدیده از بن بست واگذاری آن به سهامداران است و دست برداشتن متولیان سیاسی و دینی از این مجموعه .کسانی که باعث این شرایط برای سهامداران شده اند روسیاه در دنیا و آخرت خواهند بود


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *