واکنش ها به انتشار عکسی از محسن پهلوان در کیش

واکنش ها به انتشار عکسی از محسن پهلوان در کیش

خراسان رضوی – روز جمعه تصویری از محسن پهلوان مقدم، در فضای مجازی منتشر و توسط برخی کاربران ادعاشد که این تصویر در فرودگاه کیش گرفته‌شده است. پیش از این دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در مرداد ماه پهلوان را به تحمل حبس ابد محکوم کرده بود.

یک روز پس از انتشار این عکس در فضای مجازی خبرگزاری میزان نامه ای از سوی سرپرست گروه شرکت های پدیده شاندیز خطاب به رئیس کل دادگستری استان منتشر کرد. به گزارش میزان ،در این نامه آمده است:

«احتراماً ضمن تشکر از حمایت‌ها و دستورات صادر شده در رابطه با اجرای صحیح دادنامه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در پرونده پدیده و در راستای مصوبات ستاد محترم تدبیر و سامان دهی مؤسسات مالی اعتباری و بازار غیر متشکل پولی استان باهدف حل‌وفصل مشکلات و رفع موانع فعالیت‌های پدیده و استفاده مناسب از ظرفیت‌های در اختیار ازجمله مساعدت و موافقت دستگاه قضا بر اساس اختیارات و موازین قانونی خویش جهت استفاده از خدمات مرتبط و سوابق کاری برخی از محکومین پرونده پدیده به‌منظور احقاق حقوق سهامداران و پیشبرد امور شرکت به استحضار می‌رساند؛ طی هماهنگی صورت گرفته و ارشاد نماینده محترم دادستان در دادگاه ویژه اقتصادی از خدمات نامبردگان به‌صورت موضوعی و موردی استفاده و گزارش اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در امور محوله نیز به‌صورت مستمر به دادیار محترم اجرای حکم تقدیم گردیده و می‌گردد.»

با این حال تلاش ما برای برقراری ارتباط با علی کریمی قدوسی سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز برای دریافت توضیحات بیشتربی‌نتیجه ماند، اما رئیس هیئت‌مدیره گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در واکنش به تصویر منتشرشده به خراسان رضوی گفت: موضوع حضور محسن پهلوان در کیش مربوط به قوه قضاییه بوده است، نه درخواستی از سوی شرکت پدیده صورت گرفته و نه هماهنگی در این خصوص با ما شده است.

محمدحسین زارع صفت ادامه داد: دستگاه قضا اعلام آمادگی کرده است که در صورت نیاز از اطلاعات و سوابق افراد استفاده خواهد شد اما تا آن جایی که بنده اطلاع دارم در خصوص سفر وی(محسن پهلوان) به کیش هیچ‌گونه هماهنگی با شرکت نشده است. البته هیئت‌مدیره پدیده شاندیز درصدد است که از همه ظرفیت‌های گذشته ممکن نه‌تنها محسن پهلوان برای حل و پیشبرد مسائل استفاده کند و در صورت لزوم در موضوع یا موردی از اطلاعات وی استفاده خواهد شد.

وی افزود: دستگاه قضا نیز بنا بر اقتضا و شرایط مساعدت لازم را انجام داده است و انجام خواهد داد که اگر لازم باشد اطلاعاتی دریافت شود یا از سوابقی استفاده کنیم این مساعدت انجام شود.

سهامدار2

یادش بخیر ….
مشروح مصاحبه «اعتماد» با مدیرعامل پدیده شاندیز در پی می‌آید:
آقای محسن پهلوان مقدم به عنوان مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز بفرمایید تحلیل شما از اتفاقات اخیر یعنی منع رسانه‌ها از درج سهام این شرکت چیست؟
اطلاع دقیقی ندارم اما مشکل حل شد. دیدید که آقای اژه‌یی گفتند موضوع حل شده است.
البته آقای اژه‌یی توضیحات بیشتری ارایه کردند و درباره اینکه مشکل حل شد قاطعانه نظر ندادند. حالا بفرمایید منظور دادستانی از تخلفات مالی گسترده در شرکت تحت تصدی شما چه بود؟
جواب من جواب آقای اژه‌یی است که ما هیچ مشکل مالی نداریم و تخلفی در صورت‌های مالی ما اتفاقی نیفتاده است.
اخبار متعددی این روزها درباره شما منتشر شده است. از فرار به خارج از کشور تا دستگیری و…
فعلا که در حال صحبت با شما هستم. اصلا اتفاقی نیفتاده است. کسی از همکاران ما هم فراری نشده. از قول من بنویسید ما بچه ایرانیم در ایران خواهیم مرد. همان‌طور که گفتم مشکل‌مان هم برطرف شد.
یعنی انتشار آگهی شرکت شما دیگر ممنوع نیست؟
این مشکل هم به زودی برطرف می‌شود.

به نظر می‌رسد شما علاقه فراوانی به تبلیغات دارید.
چطور؟

از تبلیغات طولانی و مسلسل‌وار فعلی بگذریم جایی خواندم اوایل دهه ٧٠ برای رستورانی که ٢٢ میلیون تومان هزینه راه‌اندازی‌اش شده بود، ٢٧ میلیون تومان هزینه تبلیغات کردید، درست است؟
کاملا درست است.
نسبت تبلیغات به سرمایه‌گذاری در همین پروژه هم به این صورت است.
خیر، در این پروژه‌ ما سرمایه‌گذاری خیلی وسیعی داشتیم و تبلیغات‌مان نسبت به این رقم چیز خاصی نیست.
دفاتر خرید و فروش سهام شرکت شما پلمب شده است؟
نه چنین اتفاقی نیفتاده. خود آقای اژه‌یی هم گفتند، می‌توانید ببینید که دفاتر مثل روال سابق به کار خود ادامه می‌دهند. البته ما دفاتر انتقال سهام داریم.
یعنی دفاتر خرید و فروش سهام متعلق به شما نیست؟
خیلی از بنگاه‌هایی که در مشهد کار معامله ملک می‌کنند، سهام ما را می‌خرند و می‌فروشند. بعد خریدار به دفاتر انتقال سهام ما مراجعه می‌کند و درخواست خودش را ارایه می‌دهد. اگر کسی هم به دفاتر انتقال سهام ما مراجعه کند و سهم بخواهد از کسی که متقاضی فروش است سهم می‌خریم و به او می‌فروشیم.

رامین

یک فرد بیسواد دست همه تان از پشت بسته با این همه سواد . فقط پهلوان اگه بتونه پدیده رو نجات بده / شما جز دروغ چیزی نمیگید . نماد گتوشا حتی در لیست عرضه اولیه های پیش رو هم قرار ندارد . این همه دروغ چرا میگید که تا قبل سال عرضه میشه ؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *