اعلام نتایج نهایی انتخابات هیات مدیره شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز

اعلام نتایج نهایی انتخابات هیات مدیره شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز

مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در محل این مجموعه با حضور نماینده دادستان ،مقامات محلی و سهامداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این جلسه پس از اعلام به رسمیت رسیدن گزارش هیات مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی در عملکرد سالهای مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ و ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مطرح و به تصویب رسید.

همچنین انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار قدس و دنیای اقتصاد، معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت از دیگر عناوین دستور جلسه مجمع عمومی بود که در همه موارد مجمع تصمیم گیری نمود .

تعیین حق حضور در جلسات هیات مدیره اعضای غیر موظف و انتخاب اعضای هیات مدیره اصلی و علی البدل شرکت نیز از عناوین دستور این جلسه بود.

گفتنی است: پس از شمارش آرای سهامداران به ترتیب آقای سعید ورودی طرقبه، شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، موسسه پشتیبانی سهام پدیده شاندیز، شرکت تجارت الکترونیک پدیده کیش و بانک صادرات ایران به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و آقای ابراهیم مهدی نژاد ثانی و خانم افسانه لطیف کار به عنوان اعضای علی البدل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز برای مدت دو سال انتخاب شدند.

رامین

نتیجه ورود به بورس چی شد / اینا برای ما نون نمیشه بعد ۸ سال بدبختی و بالا کشیدن اموالمان توسط غارتگران مسلمان


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *