پژمانفر: بانک‌های سهامدار پدیده طلبکار شده‌اند

 

ایرنا- حجت الاسلام نصرالله پژمانفر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود:

بانک‌ها که باید مثل مردم سهامدار باشند اکنون طلبکار شده‌اند و سهم مطالبات آنها از ۲۸۰ میلیارد تومان به حدود ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی گفت: دارایی مردم درحال آب شدن بود و این پول درحال سرازیر شدن به بانک‌ها یا صرف حقوق عوامل اجرایی پدیده می شد، خدا را شکر که پرونده پدیده به جریان افتاد و از این روند جلوگیری کرد.

حجت‌الاسلام پژمانفر افزود: بانک‌ها هم مثل مردم سهامدار هستند حالا اگر برخی می‌گویند طلبکار هستند، چرا باید سود و پول بانک‌ها بر اساس قیمت گذاری سال ۹۵ پرداخت شود که ارزش سهام بالاتر بود؟ ما معترض هستیم ، سهام بانک‌ها باید به قیمت امسال پرداخت شود.

وی ادامه داد: برگزاری جلسات مجمع عمومی شرکت پدیده به خاطر شیوع کرونا باید به آینده موکول شود و در شرایط عادی باشد تا سهامداران خرد نیز بتوانند برای احقاق حق خود در آن حضور یابند.

سهام دار سرگردان یکسری ازخدابیخبر

بعداز سالهای سال مجمع گذاشتن به هرطریقی لغوش کردن ازبرج ۱۰ وعده بعدی دادن بعداز گذشت ۲ماه دوباره تاریخ مجمع تعیین کردن مگه چکارداره همه رو یک روز جمع کنن تویک هفته جمش کنن به نظرمن این فقط وقت کشی هست چقدر میتوانی امروز صبح کنین اخرش کارباید درس بشهاگر از خدا و جهنم میترسین کاردرست کنین ما قبل ازسال خوشحال بشیم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *