کرونا ‌مجمع پدیده را لغو کرد.

کرونا ‌مجمع پدیده را لغو کرد.

سخنگوی شرکت پدیده گفت: مجمع عمومی عادی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز که قرار بود شنبه هفته آینده برگزار شود،لغو شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده به نقل از قدس خراسان، سید جلال فیاضی اظهار داشت:طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بود مجمع نوبت دوم پدیده ،دهم اسفند ماه در محل سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شود ،اما با وجود مهیا نمودن شرایط برگزاری و حتی چاپ آگهی و توزیع کارت های ورود به جلسه ،با توجه به شیوع بیماری کرونا واهمیت حفظ سلامت سهامداران پدیده از دانشگاه علوم پزشکی استعلام گردید که معاونت بهداشتی استان طی نامه ای به دادستانی برگزاری مجمع عمومی را به مصلحت ندانستند

وی اضافه کرد:دکتر صفری ،نماینده دادستان مشهد نیز دستور برگزار نشدن مجمع را ابلاغ کردند.

وی تاکید کرد: زمان برگزاری مجمع در آینده به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

علیرضا

باسلام.به نظر بنده کرونا بهانه خوبی به دست مسوولین پدیده داده تا بتونن با این بهانه سه چهار ماه هم وقت کشی بکنن وسهامداران رو از حق مسلمشون که ورود پدیده به بازار سرمایه هست جلوگیری بکنن و از این آب گل آلود به نفع خودشون بهره برداریهای لازم رو انجام بدن ولی ازسهامداران عزیزمیخوام هرچه توان دارن با فرستادن پیامک به مسوولین ذیربط از هدف شوم مسولای پدیده جلوگیری بکنن.

مجید

با سلام
اینجانب از سهامداران پدیده هستم که چند روز قبل از شروع تحویل گرفتن دعوت نامه از ویروس کرونا در مجمع اعلام کرده بودم 👌 و پیشنهاد هم دادم که بهتر نیست مجمع با وجود کرونا به صورت مجازی برگزار شود که در ربات پدیده، با مدرک پیام دادم و جواب ندادند و اگر برای سهامداران ارزش قائل می شدند و مجمع را به صورت مجازی و زنده پخش می کردند و برگزار می شد 👌 که آقای محسن پهلوان به سهامداران احترام می گذاشت و لایو زنده از جلسات هم برگزار می کرد که این مجمع طولانی نشود و تکلیف همه مشخص باشد و چرا؟؟؟ خدا می داند 😢 و شما اطلاع رسانی فرمایید. با تشکر

منتقد

ما بیش از یکسال است منتظر برگزاری مجمع عمومی بودیم تا شرایط ورود به بورس بیشتر فراهم شود، حالا پس از دوبار آگهی دادن برای تشکیل این جلسه دوباره آن را لغو کردند. می توانستند با مهیا نمودن شرایط بهداشتی و . . . آن را برگزار نمایند تا انتظار چند ساله سهامداران به سر برسد. این را توجه کنید که بسیاری از سهامداران از ورود دیرتر به بورس متضرر می شوند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *