هر سهم پدیده در روز اول؛ ۱۴ هزار تومان

هر سهم پدیده در روز اول؛ ۱۴ هزار تومان

بنا بر اذعان مدیرعامل پدیده شاندیز، همزمان با آغاز معاملات سهام پدیده شاندیز در تابلوی فرابورس، قیمت ۱۴ هزار تومان که بر اساس عرضه و تقاضای سهام تعیین‌شده بود، توسط ناظر فرابورس تایید شد که بر این اساس ارزش کل سهام پدیده شاندیز هم‌اکنون به بیش از ۷۳۰۱ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش خراسان رضوی، روز گذشته، روزی تاریخی برای گروه شرکت‌های پدیده شاندیز بود. ساعت ۱۲ ظهر بود که ناظر فرابورس اعلام کرد نماد «گشان» توسعه بین‌المللی پدیده شاندیز در تابلوی فرابورس قابل معامله خواهد بود. اولین قیمت ثبت شد، ۱۴ هزار تومان؛ قیمتی که ۱۲۰۰ تومان بالاتر از قیمتی است که زمستان سال گذشته سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز اعلام کرده بود. مدیرعامل این شرکت در گفت‌وگو با خراسان رضوی در این‌باره اظهار کرد: قیمت ۱۴ هزار تومان برای هر سهم نماد«گشان» توسط ناظر فرابورس تایید شده است.

ملائی همچنین گفت: ۷۲ درصد سهام این شرکت به‌صورت شناور معامله خواهد شد و درواقع ارزش معاملات روز اول، ارزش معاملات و همچنین ارزش کل سهام بر اساس ارزش هر سهم که ۱۴ هزار تومان تعیین‌شده ، در سایت www.tsetmc برای مردم قابل‌رؤیت است.بر اساس اطلاعات نماد « گشان» که در سایت www.tsetmc مندرج شده است، در روز اول که کمتر از یک ساعت طول کشید و معاملات متوقف‌شد ،تعداد ۲۳۷ معامله انجام‌شده که در قالب آن بیش از ۸۲۳ هزار سهم به ارزش بیش از ۱۱۵ میلیارد ریال خریدوفروش شده است.بر این اساس با توجه به قیمتی که توسط ناظر فرابورس تایید شده است اگر قیمت هر سهم نماد گشان را ۱۴ هزار تومان در نظر بگیریم، با توجه به تعداد کل سهام این شرکت که معادل ۵۲۱ میلیون و ۵۴۴ هزار سهم است، ارزش کل سهام شرکت توسعه بین‌المللی پدیده با نماد گشان بیش از ۷۳۰۱ میلیارد تومان است.شایان‌ذکر است، گروه شرکت‌های پدیده شاندیز چندین زیرمجموعه را شامل می‌شود که در اولین قدم بعد از سال‌ها کش‌وقوس سرانجام با تایید فرابورس، روز گذشته معاملات شرکت توسعه بین‌المللی پدیده شاندیز با بیش از ۵۲۱ میلیون سهم با نماد «گشان» در تابلوی نارنجی فرابورس آغاز شد. بنا بر اذعان مدیرعامل این شرکت ارزش هر سهم این شرکت بدون قیمت پایه و بر اساس عرضه و تقاضا در فرابورس تایید خواهد شد.

م.ج.ن

بعد شش سال ۱۴۰۰۰تومن قیمت سهام با این تورم و مشکلات اقتصادی و بدبختیها واقعا”نوبره، چون اکثر مردم از این شرکت متنفع میشدن، این نرخ رو جهت نابودی مردم اعلام کردن، حالا اگه دست یک عده رانتخوار و زالوصفت، آقازاده شیطان صفت و مرده خور پلید بود، چند ده برابر میشد، برید جمع کنید این بساط فریب و تزویر رو


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *