طرح دهکده سلامت پدیده و چند سوال بی پاسخ

طرح دهکده سلامت پدیده و چند سوال بی پاسخ

خراسان – به گفته رئیس هیئت مدیره پدیده ۴۷ هزار متر مربع در مرکز بزرگ گردشگری و خرید پدیده برای طرح ایجاد دهکده سلامت پیش بینی شده است

با ارائه طرح ایجاد «دهکده سلامت پدیده شاندیز» در جلسه ای با حضور معاون اقتصادی استاندار، این طرح یک گام به اجرا نزدیک شد؛ طرحی که طبق اعلام «علی کریمی» رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده در مرکز بزرگ گردشگری و خرید پدیده به وسعت ۴۷۰۰۰ متر مربع پیش بینی شده
است.
پس از انتشار خبر برگزاری این جلسه توسط شرکت پدیده، تلاش کردیم با تماس با معاون استاندار، مدیر عامل پدیده و همچنین مشاور طرح، از جزئیات این طرح مطلع شویم اما با وجود پیگیری های مکرر، سوالات ما تا عصر دیروز بدون پاسخ ماند.

حمایت کامل استان از طرح دهکده سلامت پدیده شاندیز

با این حال معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در گفت وگو با خبرنگار ما کلیاتی از این طرح ارائه کرد و صحبت درباره جزئیات آن را بر عهده مدیران شرکت پدیده گذاشت. «علی رسولیان» با اعلام حمایت بخش دولتی از احداث دهکده سلامت پدیده شاندیز تاکید کرد: گردشگری سلامت همواره مورد تاکید و حمایت مسئولان استانی بوده است.

وی افزود: با توجه به این که گردشگری سلامت با وجود ارزآوری مناسب و رونق اقتصادی در استان همواره مورد تاکید مسئولان در استان بوده، ما نیز پس از ارائه این طرح توسط شرکت پدیده حمایت کامل بخش دولتی از این طرح را اعلام کردیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده، رسولیان در جلسه بررسی این طرح نیز گفته بود : آیت ا… علم الهدی امام جمعه مشهد و همچنین استاندار خراسان رضوی نیز در فعال کردن حوزه گردشگری سلامت اهتمام ویژه و توصیه دارند، ضمن این که با هر موضوعی که موجب افزایش اشتغال در استان شود، همکاری خواهد شد. حالا با توجه به مطرح شدن کلیات این طرح سوالاتی وجود دارد که باید منتظر پاسخ مدیران شرکت پدیده به آن بود. فضای پیش بینی شده برای احداث آن، استفاده از بناهای ساخته شده موجود و تغییر کاربری آن ها یا احداث بنای جدید، زمان بندی اجرا و تکمیل پروژه و همچنین خدماتی که در این دهکده سلامت ارائه خواهد شد از جمله این سوالات است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *