مرخصی‌های محکومین پرونده پدیده در چارچوب قانون است

مرخصی‌های محکومین پرونده پدیده در چارچوب قانون است

ایرنا– قاضی اجرای احکام پرونده‌های اقتصادی مشهد و نماینده دادستان در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی گفت: تا جایی که بتوانیم از ظرفیت قانونی برای اخذ مطالبات مردمی در پرونده‌های اقتصادی استفاده می‌کنیم که اگر مرخصی و تخفیفی در پرونده شرکت پدیده وجود دارد نیز در چارچوب قانون است.

صادق صفری روز چهارشنبه در نشست خبری تشریح آخرین وضعیت اجرای حکم پرونده پدیده شاندیز افزود: در فرایند پرونده‌های اقتصادی که سرمایه مردم درگیر است، مهمترین هدف حل و فصل بخش مردمی آن به بهترین شکل است.
وی در باره مرخصی متهم ردیف اول این پرونده نیز ادامه داد: این مرخصی به منظور انجام امور مرتبط با پرونده است و آثار مثبتی در رویکرد این متهم و همکاری وی داشته ‌است.

قاضی اجرای احکام پرونده‌های اقتصادی مشهد گفت: این متهم توانسته است رضایت ٣٩ سهامدار اولیه شرکت پدیده را برای بازگرداندن اموال جلب کند و این اموال در اختیار دادسرا قرار گرفته ‌است.
وی با بیان اینکه متهم ردیف اول نیز برای دستگاه قضایی مانند مابقی محکومان است و حساسیتی در این زمینه وجود ندارد افزود: طبق قانون ابلاغی امسال، دیگر مجازات حبس ابد وجود ندارد و حبس ابد این متهم طبق قانون به حبس درجه یک تغییر خواهد کرد اما میزان حبس بسته به اقدامات مثبت متهم در پرونده و در اختیار دادگاه است.

 

ناظر تاسیسات مکانیکی

در واقع تنها کسی که میتونه پدیده را از این منجلاب ۷ ساله نجات بده خود خود ایشانه
تو این چند سال گذشته ثابت شد هیچ نهاد و سازمان و قدرتی نمیتونه کاری را که ایشان با انگیزه و البته مقادیر زیادی غرور و ناآگاهی شروع کرد ادامه بده تا چه برسد به اینکه بتونه به پایانش هم برسونه
امیدوارم با برگشتن ایشان و صد البته حمایت سهام دارها که خیلیهاشون زندگیشون و دار و ندارشون را گذاشتند و سهام پدیده را خریدند ، شاهد رشد و شکوفایی و پایان خوش پروژه های پدیده شاندیز و کیش و … باشیم .
و امیدوارم همشهریها و هم استانیها و هم وطنها طی این ۷ سال گذشته درس گرفته باشند که زرنگ بودن به معنای پشت کردن و فراموش کردن همدیگه نیست بلکه در حمایت و پشت سرهم وایستادنه ،
زرنگ اونایی نبودند که زودتر سهامشونو فروختند و با این کار باعث خوابیدن پروژه و بیکاری هزاران نفر کارگر و کارمند و مهندس و همینطور به خاک سیاه نشاندن بقیه سهامدارها شدند. زرنگ اونی نبود که در زمانی که همه به حمایت هم نیاز داشتیم رفت بالای جرثقیل و تهدید به خود کشی کرد تا حقوق معوقه اش را بگیره یا اون خانومی که چادرش را دور کمرش بست و در دفتر پدیده الم شنگه و فحاشی راه انداخت تا یکی بیاد سهامش را نقدی بخره یا اون کارمندها ودلالهایی که مدام ذکرشون حاجی حاجی و جانم فدای حاجی بود ولی بزرگترین خیانتها را به حاجی و غیر حاجی کردند.
همه باید درس بگیریم ، حتی خود حاجی
شاید این فرصتی باشه که خداوند بخاطر مستضعفین و مظلومین این گروه ۱۲۰ الی ۱۳۰ هزار نفری به همه ما داده ، قدرش را بدونیم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *