مدیر عامل موسسه پشتیبانی سهام پدیده: سهام بیش از ۱۱ هزار سهامدار گشان تخصیص یافت

مدیر عامل موسسه پشتیبانی سهام پدیده: سهام بیش از 11 هزار سهامدار گشان تخصیص یافت

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده، حمید روح بخش افزود: طی آخرین پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده با شرکت سپرده گذاری مرکزی در خصوص تخصیص باقیمانده سهام شرکت توسعه بین المللی پدیده شاندیز به سهامداران، سهام بیش از ۱۱هزار سهامدار تخصیص یافت.

به گفته مدیرعامل موسسه پشتیبانی سهام پدیده برابر با ۲۲٫۳۹۶٫۱۳۲ سهم گشان متعلق به ۱۱٫۹۸۷ کد معاملاتی از روز جاری در سبد دارایی شان در سامانه ddn.csdiran.com قابل مشاهده است.

وی خاطر نشان کرد: لذا سهامداران محترمی که تا پایان مردادماه ۹۹ فرآیند سجامی شدن را بطور کامل انجام داده اند به سایت اعلام شده مراجعه و پرینت سهام گشان یا فایل مربوطه را دریافت و به کارگزار خود تحویل دهند تا نسبت به تغییر کارگزار ناظر اقدام شود و در این صورت اطلاعات سهام گشان در قسمت پرتفوی سهامدار نزد شرکت کارگزاری ثبت و قابل مشاهده خواهد بود.

شایان ذکر است: در حدود ۲۰ هزار کد معاملاتی از سهامداران باقی مانده گشان برای سجام اقدامی نکرده اند یا فرآیند سجامی شدن را بطور کامل طی نکرده اند، که توصیه می شود هر چه سریعتر برای نهایی کردن سجام اقدام کنند تا در مکاتبه اخیر با شرکت سپرده گذاری که در پیش است ، امکان تخصیص سهام به این عزیزان فراهم شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *