عملیات عمرانی اصلی ترین ورودی به مرکز خرید پدیده شاندیز پایان یافت

عملیات عمرانی اصلی ترین ورودی به مرکز خرید پدیده شاندیز پایان یافت

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده از پایان عملیات عمرانی تکمیل و ترمیم دراپ اف هایپرمارکت پدیده شاندیز خبر داد. این بخش به عنوان اصلی ترین ورودی مرکز خرید پدیده از پارکینگ به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده مهندس محسن کوهی گفت: دراپ آف پارکینگ هایپرمارکت با مساحت دو هزار متر مربع و از سال ۱۳۹۳، دچار مشکل آبریزی بود و عایق رطوبتی مطلوبی نداشت.

وی افزود: همین علت موجب شد تا رفع این مساله در اولویت عملیات اجرایی مرکز خرید پدیده شاندیز قرارگیرد و از حدود ۲ ماه پیش فعالیت منسجمی شامل تخریب آسفالت و بتن قبلی و اجرای ایزوگام و دولایه قیر وگونی آغاز شد.

مهندس کوهی افزود: اجرای ترنچ (کانال) جمع آوری آب باران و آرماتوربندی شبکه حرارتی نیز در این پروژه اجرایی شد و نهایتا بتن لیسه ای با ماله پروانه ای ظرف سه شبانه روز گذشته به صورت ممتد توسط پرسنل زحمتکش اجرایی و تحت نظارت مهندسین ناظر، به پایان رسید.

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده اظهار امیدواری کرد که به زودی شاهد بهره برداری مجدد و افتتاح دراپ اف هایپرمارکت با بهترین کیفیت و تغییرات اساسی از منظر زیباسازی معماری باشیم. دراپ اف هایپرمارکت به عنوان اصلی ترین ورودی به مرکزخرید این مجموعه بزرگ گردشگری و تفریحی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *