پایان بخشی از عملیات عمرانی مرکز خرید پدیده شاندیز

پایان بخشی از عملیات عمرانی مرکز خرید پدیده شاندیز

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از پایان عملیات اجرایی پیست پاتیناژ، دراپ اف ورودی هایپر مارکت، زیباسازی و بهسازی راهروهای مرکز خرید و پوشش نورگیرها و تعویض ورق های پلی کربنات در مرکز خرید پدیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مهندس محسن کوهی گفت: با توجه به رویکرد فعالیت هدفمند و متمرکز در دوره مدیریتی جدید شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، فعالیت اجرایی عملیات عمرانی در مرکز خرید نیز در اولویت کاری قرار گرفت.

وی افزود: مرکز خرید پدیده از بلوک ۱ تا ۱۰ دارای هفت هکتار مساحت است که از چهار ماه گذشته فعالیت های عمرانی اجرایی در حدود ۲۵۰ هزار مترمربع از این مرکز و در جبهه های کاری مختلف آغاز شد.

مهندس کوهی گفت: در مدت یاد شده، اصلاح عایق کاری و موزاییک کاری پشت بام و درز ژوئن ها ، اصلاح و راه اندازی دوباره پیست پاتیناژ ، دراپ اف ورودی هایپر مارکت و زیباسازی و بهسازی راهروهای مرکز خرید ، پوشش نورگیرها و‌تعویض ورق های پلی کربنات قدیمی در دستورکار قرار گرفت.

به گفته وی این فعالیت های عمرانی اجرایی با متوسط نیروی اجرایی ۱۵۰ نفر و هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده است و ادامه فعالیت اجرایی برای راه اندازی نهایی فود کورت ، سالن بولینگ‌ و بیلیارد و راه اندازی فضای هشت هزار مترمربعی سالن نمایشگاهی در دستور کار است.

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز ادامه داد: راه اندازی اتاق های برق و هواساز مرکز خرید ، تکمیل عملیات ساختمانی پست اصلی ۶۳ مگاواتی برق و نمای شیشه ای اتریوم ورودی بلوک ۱۱ نیز در دستور کار می‌باشد.

مهندس کوهی اظهار امیدواری کرد که با توجه به تمرکز کافی و انتخاب پیمانکاران جز مربوطه زودتر از برنامه زمان بندی ، به اتمام رسیده و عملیات اجرایی آن ها به زودی آغاز شود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *